See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Reagensi, testovi i potrošni materijal za mikrobiologiju II
Description: Reagensi, testovi i potrošni materijal za mikrobiologiju
Internal identifier: 3.4.79.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Reagensi za IFA
Description: Reagensi za IFA
Internal identifier: 3.4.79.-1
Lot: LOT-0002
Title: Vrećice za postizanje atmosfere
Description: Vrećice za postizanje atmosfere
Internal identifier: 3.4.79.-2
Lot: LOT-0003
Title: Reagensi za uređaj za bojanje po Gramu
Description: Reagensi za uređaj za bojanje po Gramu
Internal identifier: 3.4.79.-3
Lot: LOT-0004
Title: Reagensi za bojanje po Ziehl Nielsenu
Description: Reagensi za bojanje po Ziehl Nielsenu
Internal identifier: 3.4.79.-4
Lot: LOT-0005
Title: PCR test za kvantitativno određivanje TTV
Description: PCR test za kvantitativno određivanje TTV
Internal identifier: 3.4.79.-5
Lot: LOT-0006
Title: Reagensi za molekularnu dijagnostiku virusnih infekcija
Description: Reagensi za molekularnu dijagnostiku virusnih infekcija
Internal identifier: 3.4.79.-6
Lot: LOT-0007
Title: Reagensi za molekularnu dijagnostiku hepatitisa i spolno prenosivih bolesti
Description: Reagensi za molekularnu dijagnostiku hepatitisa i spolno prenosivih bolesti
Internal identifier: 3.4.79.-7
Lot: LOT-0008
Title: Reagensi za molekularnu dijagnostiku
Description: Reagensi za molekularnu dijagnostiku
Internal identifier: 3.4.79.-8
Lot: LOT-0009
Title: Reagensi za multiplex PCR za detekciju Corona+gripa+RSV- morbili - HCV
Description: Reagensi za multiplex PCR za detekciju Corona+gripa+RSV- morbili - HCV
Internal identifier: 3.4.79.-9
Lot: LOT-0010
Title: Multiplex PCR dijagnostika infekcija gastrointestinalnog sustava i tuberkuloze
Description: Multiplex PCR dijagnostika infekcija gastrointestinalnog sustava i tuberkuloze
Internal identifier: 3.4.79.-10
Lot: LOT-0011
Title: Standardizirani identifikacijski sistemi
Description: Standardizirani identifikacijski sistemi
Internal identifier: 3.4.79.-11
Lot: LOT-0012
Title: Reagensi za brzo fenotipsko određivanje osjetljivosti bakterija na antibiotike
Description: Reagensi za brzo fenotipsko određivanje osjetljivosti bakterija na antibiotike
Internal identifier: 3.4.79.-12
Lot: LOT-0013
Title: Antigeni, serumi i antiserumi
Description: Antigeni, serumi i antiserumi
Internal identifier: 3.4.79.-13
Lot: LOT-0014
Title: E-testovi osjetljivosti na antibiotike
Description: E-testovi osjetljivosti na antibiotike
Internal identifier: 3.4.79.-14
Lot: LOT-0015
Title: Ostali imunokromatografski testovi
Description: Ostali imunokromatografski testovi
Internal identifier: 3.4.79.-15
Lot: LOT-0016
Title: Latex testovi
Description: Latex testovi
Internal identifier: 3.4.79.-16
Lot: LOT-0017
Title: Plastika za molekularnu dijagnostiku
Description: Plastika za molekularnu dijagnostiku
Internal identifier: 3.4.79.-17
Lot: LOT-0018
Title: Nastavci za Eppendorf pipetu za neakreditirane laboratorije
Description: Nastavci za Eppendorf pipetu za neakreditirane laboratorije
Internal identifier: 3.4.79.-18
Lot: LOT-0019
Title: Reagensi, testovi i potrošni materijal za brzu LAMP molekularnu dijagnostiku
Description: Reagensi, testovi i potrošni materijal za brzu LAMP molekularnu dijagnostiku
Internal identifier: 3.4.79.-19
Lot: LOT-0020
Title: Reagensi za hitna serološka ispitivanja na automatiziranom CLIA analizatoru
Description: Reagensi za hitna serološka ispitivanja na automatiziranom CLIA analizatoru
Internal identifier: 3.4.79.-20
Lot: LOT-0021
Title: Reagensi za brzi PCR za SARS-COV-2, RSV i INFLUENCU A i B
Description: Reagensi za brzi PCR za SARS-COV-2, RSV i INFLUENCU A i B
Internal identifier: 3.4.79.-21
Lot: LOT-0022
Title: Reagensi za izolaciju nukleinskih kiselina metodom magnetskih zrnaca
Description: Reagensi za izolaciju nukleinskih kiselina metodom magnetskih zrnaca
Internal identifier: 3.4.79.-22
Lot: LOT-0023
Title: Reagensi za virološku dijagnostiku
Description: Reagensi za virološku dijagnostiku
Internal identifier: 3.4.79.-23