2. Procedure
Procedure
Title: Tijdelijke Kantoorruimte Reitse Hoevenstraat
Description: Tijdelijke Kantoorruimte. • Huur van kantoorunits voor de duur van 4/5 jaar, met optie tot koop na de huurperiode; • Services en onderhoud kantoorunits tijdens huurperiode; • Aankoop van de inventaris en meubilair t.b.v. de kantoorunits • Huur van kantoorunits voor de duur van 4/5 jaar, met optie tot koop na de huurperiode; • Services en onderhoud kantoorunits tijdens huurperiode; • Aankoop van de inventaris en meubilair t.b.v. de kantoorunits
Internal identifier: 2026/103/RUI/JW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70333000 Housing services
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Huur van kantoorunits voor de duur van 4/5 jaar, met optie tot koop na de huurperiode; Services en onderhoud kantoorunits tijdens huurperiode; Aankoop van de inventaris en meubilair t.b.v. de kantoorunits. • Huur van kantoorunits voor de duur van 4/5 jaar, met optie tot koop na de huurperiode; • Services en onderhoud kantoorunits tijdens huurperiode; • Aankoop van de inventaris en meubilair t.b.v. de kantoorunits
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Opdracht uit te breiden met de volgende Diensten: huur tijdelijke kantoorunits ten behoeve van een eventuele uitbreiding van een extra laag kantoorunits, wanneer gedurende de looptijd van de overeenkomst meer kantoorruimte nodig blijkt te zijn.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026/103/RUI/JW
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 70333000 Servicios relacionados con viviendas
Clasificación adicional (cpv): 39130000 Muebles de oficina
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: