593597-2026 - Competition
Lithuania – Software maintenance and repair services – Pirkimų valdymo informacinės sistemos palaikymo ir priežiūros prenumerata
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitlePirkimų valdymo informacinės sistemos palaikymo ir priežiūros prenumerata
DescriptionPirkimų valdymo informacinės sistemos (ne mažiau kaip 2500 registruotų naudotojų, iš kurių vienu metu dirbančių ne mažiau kaip 200 naudotojų) palaikymo ir priežiūros prenumerata
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0