593770-2026 - Competition
Lithuania – Forest inventory services – Kauno miesto gatvių želdynų ir želdinių inventorizacijos paslaugų pirkimas (tarptautinis)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKauno miesto gatvių želdynų ir želdinių inventorizacijos paslaugų pirkimas (tarptautinis)
DescriptionPerkamos Kauno miesto gatvių želdynų ir želdinių inventorizacijos duomenų atnaujinimo esamos geografinės informacinės sistemos pagrindu paslaugos, atitinkančios techninėje specifikacijoje nustatytus reikalavimus.Gatvių želdiniai inventorizuojami surenkant pagrindinius želdinių duomenis (želdinio rūšį, želdyno rūšinę sudėtį, plotą).
Internal identifier9391825
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 77231400 Forest inventory services
5. Lot
LotLOT-0001