See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyrobów medycznych (jednorazowego użytku) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
Description: Dostawa wyrobów medycznych (jednorazowego użytku) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Description: podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: pojemniki na odpady medyczne
Description: pojemniki na odpady medyczne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0003
Title: system do odsysania
Description: system do odsysania- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0004
Title: bielizna jednorazowego użytku 1
Description: bielizna jednorazowego użytku 1- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0005
Title: bielizna jednorazowego użytku 2
Description: bielizna jednorazowego użytku 2- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0006
Title: gąbki jednorazowe do mycia ciała
Description: gąbki jednorazowe do mycia ciała - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0007
Title: igły do akupunktury
Description: igły do akupunktury- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0008
Title: prześcieradła, koce, podkłady samoprzylepne, narzędzia jednorazowe
Description: prześcieradła, koce, podkłady samoprzylepne, narzędzia jednorazowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0009
Title: akcesoria operacyjne
Description: akcesoria operacyjne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0010
Title: maski chirurgiczne
Description: maski chirurgiczne- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0011
Title: czepek operacyjny
Description: czepek operacyjny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0012
Title: pojemnik do zbiórki moczu
Description: pojemnik do zbiórki moczu- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0013
Title: zamknięty system dostępu naczyniowego i kaniula "bezpieczna"
Description: zamknięty system dostępu naczyniowego i kaniula "bezpieczna"- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0014
Title: akcesoria do aparatury medycznej
Description: akcesoria do aparatury medycznej- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0015
Title: fartuch chirurgiczny jednorazowy pełnobarierowy
Description: fartuch chirurgiczny jednorazowy pełnobarierowy- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0016
Title: kaniula do podawania płynów
Description: kaniula do podawania płynów- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0017
Title: rękawiczki diagnostyczne z przedłużonym mankietem
Description: rękawiczki diagnostyczne z przedłużonym mankietem- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0018
Title: rękawice chirurgiczne: półsyntetyczne, lateksowo-nitrylowe i bezlateksowe
Description: rękawice chirurgiczne: półsyntetyczne, lateksowo-nitrylowe i bezlateksowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0019
Title: rękawice chirurgiczne lateksowe
Description: rękawice chirurgiczne lateksowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0020
Title: testy ureazowe
Description: testy ureazowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0021
Title: paski do glukometru i jednorazowy nakłuwacz
Description: paski do glukometru i jednorazowy nakłuwacz- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0022
Title: zestaw do autotransfuzji krwi
Description: zestaw do autotransfuzji krwi- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0023
Title: wkłady do master stellant ct
Description: wkłady do master stellant ct- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0024
Title: zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego
Description: zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0025
Title: akcesoria do tracheostomii
Description: akcesoria do tracheostomii- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0026
Title: dreny
Description: dreny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0027
Title: rękawice diagnostyczne lateksowe
Description: rękawice diagnostyczne lateksowe- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0028
Title: woda sterylna do przepływomierza
Description: woda sterylna do przepływomierza- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0029
Title: mata podłogowa
Description: mata podłogowa- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0030
Title: opatrunki specjalistyczne D
Description: opatrunki specjalistyczne D- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0031
Title: koreczek dezynfekcyjny
Description: koreczek dezynfekcyjny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0032
Title: sprzęt do anestezjologii A
Description: sprzęt do anestezjologii A- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0033
Title: środki ochrony indywidualnej
Description: środki ochrony indywidualnej- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0034
Title: przewody tlenowe, łączniki
Description: przewody tlenowe, łączniki- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0035
Title: pojemniki do badań histopatologicznych
Description: pojemniki do badań histopatologicznych- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Lot: LOT-0036
Title: akcesoria zużywalne do kardiomonitorów CARESCAPE Canvas 1000
Description: akcesoria zużywalne do kardiomonitorów CARESCAPE Canvas 1000- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ