593853-2026 - Competition
Czechia – Oxygenator – Dodávky membránových oxygenátorů pro FNKV
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDodávky membránových oxygenátorů pro FNKV
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky oxygenátorů včetně příslušenství podle specifikace obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží") pro Kardiochirurgickou kliniku zadavatele dle jeho aktuálních požadavků, přičemž zbožím mohou být pouze zdravotnické prostředky registrované v číselníku VZP s přiděleným platným kódem zdravotnického prostředku ke dni podání nabídek.
Internal identifier2026_037_00_00
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33186100 Oxygenator
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsdle zadávacích podmínek