2. Procedure
Procedure
Title: Dodávky zařízení, materiálu a expertních služeb pro prototyp inovativní lisovací technologie
Description: Předmět veřejné zakázky souvisí s projektem Zadavatele „ECOCYCLE COMPACT: ADVANCED GREEN TECH SOLUTIONS FOR EFFICIENT RECYCLING“, který je zaměřen na průmyslový výzkum, experimentální vývoj a prototypování inovativního kompaktního kompaktoru pro malé a střední provozy. Projekt Zadavatele, v jehož rámci jsou dodávky a služby pořizovány, je spolufinancován z prostředků Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, z programu Aplikace – výzva III. – DEEP TECH (registr. číslo: CZ.01.01.01/01/24_063/0006887). Zadavatel rozdělil předmět plnění veřejné zakázky do 8 samostatných částí.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 42636100 Hydraulic presses
Additional classification (cpv): 44000000 Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus), 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 42662100 Electric welding equipment, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Část 3 - Služba zajištění kybernetické bezpečnosti digitálních a provozních dat kompaktoru (ochrana digitálních a provozních dat kompaktoru)
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je odborná analýza kybernetické bezpečnosti digitálních, provozních a diagnostických dat vyvíjeného prototypu kompaktoru ECOCYCLE COMPACT, návrh přiměřených bezpečnostních opatření, odborná součinnost při jejich zapracování a omezené ověření vybraných opatření na prototypu.
Internal identifier: 3
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Lot: LOT-0001
Title: Část 1 - Pevnostní analýza rámu lisu
Description: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je zpracování pevnostní analýzy a konstrukčního ověření lisovacího rámu nově vyvíjeného kompaktoru, včetně návrhu a ověření klíčových konstrukčních uzlů a vytvoření metodik pro jejich další rozvoj.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Lot: LOT-0007
Title: Část 7 - Ohraňovací lis
Description: Předmětem je dodávka 1 ks ohraňovacího lisu. Ohraňovací lis CNC je elektro-hydraulický lisovací stroj určený k preciznímu ohýbání kovových komponent s vysokou přesností. Je vybaven CNC řízením pro programování ohybových operací, což umožní snadnou modifikaci výroby a přizpůsobení konstrukce dílů dle potřeby. Minimální technická specifikace zařízení je uvedena v zadávací dokumentaci.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0002
Title: Část 2 - Designové zpracování a vizualizace prototypu
Description: Předmětem této služby je návrh průmyslového designu zařízení a metodická podpora ergonomického ověření pomocí virtuální reality (VR). Cílem je vytvoření moderního průmyslového zařízení odpovídajícího současným trendům v oblasti průmyslového designu, ergonomie, servisovatelnosti, bezpečnosti, výrobní realizovatelnosti.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0004
Title: Část 4 - Komplexní analýza možností využití rozšířené reality (AR) a vzdálené asistence pro údržbové a servisní procesy v rámci vývoje a provozu kompaktoru
Description: Cílem této služby je vypracování komplexní studie zaměřené na implementaci rozšířené reality (AR) a vzdálené asistence do údržbových a servisních procesů kompaktoru. Studie bude řešit možnosti využití AR pro efektivní podporu pracovníků při montáži, diagnostice, údržbě a servisu s důrazem na eliminaci technických rizik a snížení nákladů na servisní výjezdy.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Část 5 - Studie implementace digitálního pracovního průvodce a dokumentačního systému pro výrobu a montáž
Description: Předmětem služby je zpracování odborné studie a poradenského návrhu implementace digitálního pracovního průvodce a dokumentačního systému pro výrobu a montáž kompaktoru ECOCYCLE COMPACT. Služba bude vycházet z dostupného konstrukčního řešení prototypu, výrobní a montážní dokumentace, stávajících pracovních postupů zadavatele, používaných informačních systémů a požadavků pracovníků zapojených do výroby, montáže, kontroly a správy dokumentace.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Část 6 - Materiál pro prototyp kompaktoru
Description: Předmětem je dodávka materiálu na konstrukci rámu nové generace, vycházející z konstrukce rámu 1301-566c (viz příloha č. 1 zadávací dokumentace). Nový rám, který je nyní v procesu vývoje, bude přibližně 1,5× větší oproti stávajícímu provedení. Dodavatel zajistí kompletní dodávku, tj.: dodávku materiálu, dodávku výpalků, svařování, obrábění, kontrolu kvality, značení, balení, dopravu k zadavateli, dokumentaci.
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 44000000 Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)
Additional classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
Lot: LOT-0008
Title: 8 - Svářecí laser
Description: Předmětem je dodávka 1 ks laserového svařovacího pracoviště umožňujícího bezpečné ruční laserové svařování ocelových, nerezových a hliníkových dílů ve výrobním provozu společnosti zadavatele. Minimální technická specifikace zařízení je uvedena v zadávací dokumentaci.
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 42662100 Electric welding equipment