2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii: 1) część 1 – Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów. 2) część 2 – Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 1 (Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów) – w załączniku nr 3A do SWZ, - dla części 2 (Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących) – w załączniku nr 3B do SWZ,
Internal identifier: 33-DICM.261.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 42962000 Printing and graphics equipment, 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii: 1) część 1 – Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 1 (Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów) – w załączniku nr 3A do SWZ,
Internal identifier: część 1
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens
Lot: LOT-0002
Title: Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii: 2) część 2 – Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 2 (Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących) – w załączniku nr 3B do SWZ,
Internal identifier: część 2
Main classification (cpv): 42962000 Printing and graphics equipment