594111-2026 - Competition
Poland – Cytometers – ZP/76/2026 Dostawa sortera komórkowego w ramach realizacji projektu „BRaIn 2.0 - Inkubator Modeli Badawczych''
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZP/76/2026 Dostawa sortera komórkowego w ramach realizacji projektu „BRaIn 2.0 - Inkubator Modeli Badawczych''
DescriptionSpecjalistyczna aparatura do wykrywania, analizy i rozdzielania cząstek biologicznych Urządzenie, umożliwiające separację komórek i cząstek, w oparciu o analizę i rozdzielenie wielokolorowych widm emisyjnych z wykorzystaniem opracowanych do tego celu tzw. „algorytmów separacji widmowej”.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38434510 Cytometers
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sortera komórkowego - urządzenia, umożliwiającego separację komórek i cząstek, w oparciu o analizę i rozdzielenie wielokolorowych widm emisyjnych z wykorzystaniem opracowanych do tego celu tzw. „algorytmów separacji widmowej, w ramach realizacji projektu ,,BRaIn 2.0 - Inkubator Modeli Badawczych”. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Nr projektu: FELD.01.01-IP.02-0003/25-00Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia-stanowi załącznik nr 2 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia.
Options
Description of the optionsBrak opcji