594156-2026 - Competition
Poland – Agricultural and horticultural products – Zakup warzyw i owoców na potrzeby AWL
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup warzyw i owoców na potrzeby AWL
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup warzyw i owoców na potrzeby AWL z podziałem na 2 zadania: Zadanie 1: Zakup warzyw Zadanie 2: Zakup owoców
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03100000 Agricultural and horticultural products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1: Zakup warzyw
Description: Zakup warzyw
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia opcjonalnego, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamówienie opcjonalne zgodnie z ilością podaną w zestawieniu ilościowo-wartościowym dla danego zadania (załącznik nr 3.1 do SWZ). Opcja rozumiana jest jako rozszerzenie zamówienia podstawowego. Jest to uprawnienie Zamawiającego, a nie obowiązek. Z zamówienia w zakresie prawa opcji Zamawiający będzie korzystał na zasadach określonych w par. 8 projektowanych postanowieniach umowy oraz w terminie zamówienia podstawowego.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2: Zakup owoców
Description: Zakup owoców
Description of the options: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia opcjonalnego, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamówienie opcjonalne zgodnie z ilością podaną w zestawieniu ilościowo-wartościowym dla danego zadania (załącznik nr 3.2 do SWZ). Opcja rozumiana jest jako rozszerzenie zamówienia podstawowego. Jest to uprawnienie Zamawiającego, a nie obowiązek. Z zamówienia w zakresie prawa opcji Zamawiający będzie korzystał na zasadach określonych w par. 8 projektowanych postanowieniach umowy oraz w terminie zamówienia podstawowego.