See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 243/PN/2026 - Dostawa preparatów do żywienia dojelitowego dla UCK
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów do żywienia dojelitowego dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pozycje ustalone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka pozycji. 3. Dostawy będą następować sukcesywnie, w ilości i asortymencie, zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego w terminie do 2 dni od daty złożenia zamówienia. Zamawiany asortyment Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Apteki Szpitalnej. 4. W przypadku, gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający wymaga złożenia ofert w postaci elektronicznej. Szczegółowy opis (instrukcja) składania ofert w postaci elektronicznej zawarty został w ust XIV SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ustawy PZP. Zamawiający stosując powyższą procedurę, w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postepowaniu. 14. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 15. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 16. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ.
Internal identifier: 243/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 pozycja 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów do żywienia dojelitowego dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Część 1 pozycja 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 1 pozycja 2
Internal identifier: Część 1 pozycja 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 1 pozycja 3
Internal identifier: Część 1 pozycja 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 1 pozycja 4
Internal identifier: Część 1 pozycja 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 1 pozycja 5
Internal identifier: Część 1 pozycja 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 1 pozycja 6
Internal identifier: Część 1 pozycja 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 1 pozycja 7
Internal identifier: Część 1 pozycja 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 1 pozycja 8
Internal identifier: Część 1 pozycja 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 1 pozycja 9
Internal identifier: Część 1 pozycja 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 1 pozycja 10
Internal identifier: Część 1 pozycja 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 1 pozycja 11
Internal identifier: Część 1 pozycja 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 1 pozycja 12
Internal identifier: Część 1 pozycja 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 1 pozycja 13
Internal identifier: Część 1 pozycja 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 1 pozycja 14
Internal identifier: Część 1 pozycja 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 1 pozycja 15
Internal identifier: Część 1 pozycja 15
Lot: LOT-0016
Title: Część 1 pozycja 16
Internal identifier: Część 1 pozycja 16
Lot: LOT-0017
Title: Część 1 pozycja 17
Internal identifier: Część 1 pozycja 17
Lot: LOT-0018
Title: Część 1 pozycja 18
Internal identifier: Część 1 pozycja 18
Lot: LOT-0019
Title: Część 1 pozycja 19
Internal identifier: Część 1 pozycja 19
Lot: LOT-0020
Title: Część 1 pozycja 20
Internal identifier: Część 1 pozycja 20
Lot: LOT-0021
Title: Część 1 pozycja 21
Internal identifier: Część 1 pozycja 21
Lot: LOT-0022
Title: Część 1 pozycja 22
Internal identifier: Część 1 pozycja 22
Lot: LOT-0023
Title: Część 1 pozycja 23
Internal identifier: Część 1 pozycja 23
Lot: LOT-0024
Title: Część 1 pozycja 24
Internal identifier: Część 1 pozycja 24
Lot: LOT-0025
Title: Część 1 pozycja 25
Internal identifier: Część 1 pozycja 25
Lot: LOT-0026
Title: Część 1 pozycja 26
Internal identifier: Część 1 pozycja 26
Lot: LOT-0027
Title: Część 1 pozycja 27
Internal identifier: Część 1 pozycja 27
Lot: LOT-0028
Title: Część 1 pozycja 28
Internal identifier: Część 1 pozycja 28
Lot: LOT-0029
Title: Część 1 pozycja 29
Internal identifier: Część 1 pozycja 29
Lot: LOT-0030
Title: Część 1 pozycja 30
Internal identifier: Część 1 pozycja 30
Lot: LOT-0031
Title: Część 1 pozycja 31
Internal identifier: Część 1 pozycja 31
Lot: LOT-0032
Title: Część 1 pozycja 32
Internal identifier: Część 1 pozycja 32
Lot: LOT-0033
Title: Część 1 pozycja 33
Internal identifier: Część 1 pozycja 33
Lot: LOT-0034
Title: Część 1 pozycja 34
Internal identifier: Część 1 pozycja 34
Lot: LOT-0035
Title: Część 1 pozycja 35
Internal identifier: Część 1 pozycja 35
Lot: LOT-0036
Title: Część 1 pozycja 36
Internal identifier: Część 1 pozycja 36
Lot: LOT-0037
Title: Część 1 pozycja 37
Internal identifier: Część 1 pozycja 37
Lot: LOT-0038
Title: Część 1 pozycja 38
Internal identifier: Część 1 pozycja 38
Lot: LOT-0039
Title: Część 1 pozycja 39
Internal identifier: Część 1 pozycja 39
Lot: LOT-0040
Title: Część 1 pozycja 40
Internal identifier: Część 1 pozycja 40
Lot: LOT-0041
Title: Część 1 pozycja 41
Internal identifier: Część 1 pozycja 41
Lot: LOT-0042
Title: Część 1 pozycja 42
Internal identifier: Część 1 pozycja 42
Lot: LOT-0043
Title: Część 1 pozycja 43
Internal identifier: Część 1 pozycja 43
Lot: LOT-0044
Title: Część 1 pozycja 44
Internal identifier: Część 1 pozycja 44
Lot: LOT-0045
Title: Część 1 pozycja 45
Internal identifier: Część 1 pozycja 45
Lot: LOT-0046
Title: Część 1 pozycja 46
Internal identifier: Część 1 pozycja 46
Lot: LOT-0047
Title: Część 1 pozycja 47
Internal identifier: Część 1 pozycja 47
Lot: LOT-0048
Title: Część 1 pozycja 48
Internal identifier: Część 1 pozycja 48
Lot: LOT-0049
Title: Część 1 pozycja 49
Internal identifier: Część 1 pozycja 49
Lot: LOT-0050
Title: Część 1 pozycja 50
Internal identifier: Część 1 pozycja 50
Lot: LOT-0051
Title: Część 1 pozycja 51
Internal identifier: Część 1 pozycja 51
Lot: LOT-0052
Title: Część 1 pozycja 52
Internal identifier: Część 1 pozycja 52
Lot: LOT-0053
Title: Część 1 pozycja 53
Internal identifier: Część 1 pozycja 53
Lot: LOT-0054
Title: Część 1 pozycja 54
Internal identifier: Część 1 pozycja 54
Lot: LOT-0055
Title: Część 1 pozycja 55
Internal identifier: Część 1 pozycja 55
Lot: LOT-0056
Title: Część 1 pozycja 56
Internal identifier: Część 1 pozycja 56
Lot: LOT-0057
Title: Część 1 pozycja 57
Internal identifier: Część 1 pozycja 57
Lot: LOT-0058
Title: Część 1 pozycja 58
Internal identifier: Część 1 pozycja 58
Lot: LOT-0059
Title: Część 1 pozycja 59
Internal identifier: Część 1 pozycja 59
Lot: LOT-0060
Title: Część 1 pozycja 60
Internal identifier: Część 1 pozycja 60
Lot: LOT-0061
Title: Część 1 pozycja 61
Internal identifier: Część 1 pozycja 61
Lot: LOT-0062
Title: Część 1 pozycja 62
Internal identifier: Część 1 pozycja 62
Lot: LOT-0063
Title: Część 1 pozycja 63
Internal identifier: Część 1 pozycja 63
Lot: LOT-0064
Title: Część 1 pozycja 64
Internal identifier: Część 1 pozycja 64
Lot: LOT-0065
Title: Część 1 pozycja 65
Internal identifier: Część 1 pozycja 65
Lot: LOT-0066
Title: Część 1 pozycja 66
Internal identifier: Część 1 pozycja 66
Lot: LOT-0067
Title: Część 1 pozycja 67
Internal identifier: Część 1 pozycja 67
Lot: LOT-0068
Title: Część 1 pozycja 68
Internal identifier: Część 1 pozycja 68
Lot: LOT-0069
Title: Część 1 pozycja 69
Internal identifier: Część 1 pozycja 69
Lot: LOT-0070
Title: Część 1 pozycja 70
Internal identifier: Część 1 pozycja 70
Lot: LOT-0071
Title: Część 1 pozycja 71
Internal identifier: Część 1 pozycja 71
Lot: LOT-0072
Title: Część 1 pozycja 72
Internal identifier: Część 1 pozycja 72
Lot: LOT-0073
Title: Część 1 pozycja 73
Internal identifier: Część 1 pozycja 73
Lot: LOT-0074
Title: Część 1 pozycja 74
Internal identifier: Część 1 pozycja 74
Lot: LOT-0075
Title: Część 1 pozycja 75
Internal identifier: Część 1 pozycja 75
Lot: LOT-0076
Title: Część 1 pozycja 76
Internal identifier: Część 1 pozycja 76
Lot: LOT-0077
Title: Część 1 pozycja 77
Internal identifier: Część 1 pozycja 77