2. Procedure
Procedure
Title: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Description: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (art. 22 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym). Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1. Lipiany – Skrzynka – Batowo – Krasne – Połczyno – Wołczyn (PGR) – Nowice – Mielęcin – Pyrzyce 2. Skrzynka (2 przystanki- przy krzyżu oraz przy byłym sklepie), Batowo, Nowice, Wołczyn, Wołczyn 2, Krasne, Połczyno 3. ul. Pyrzycka, Nad Zatoką, Os. Podmiejskie, ul. Brzozowa, ul. Kormoranów, ul. Szpacza, ul. Malinowa, Dębiec, Mironów, Derczewko, Mielęcinek, Przywodzie, Świerszczyki, Osetna, Będzin, Józefin, Jedlice, Brzostowo, Żarnowo, Miedzyń Procedura: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Description: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (art. 22 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym). Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1. Lipiany – Skrzynka – Batowo – Krasne – Połczyno – Wołczyn (PGR) – Nowice – Mielęcin – Pyrzyce 2. Skrzynka (2 przystanki- przy krzyżu oraz przy byłym sklepie), Batowo, Nowice, Wołczyn, Wołczyn 2, Krasne, Połczyno 3. ul. Pyrzycka, Nad Zatoką, Os. Podmiejskie, ul. Brzozowa, ul. Kormoranów, ul. Szpacza, ul. Malinowa, Dębiec, Mironów, Derczewko, Mielęcinek, Przywodzie, Świerszczyki, Osetna, Będzin, Józefin, Jedlice, Brzostowo, Żarnowo, Miedzyń