594394-2026 - Result
Hungary – Ammunition – 2026. évi lőszerbeszerzés
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 2026. évi lőszerbeszerzés
Description: A büntetés-végrehajtási szervek éves lőkiképzéséhez és tartalékképzéshez szükséges lőszerek beszerzése 5 részben. Tárgyi közbeszerzés a haditechnikai tevékenység engedélyezésének és a vállalkozások tanúsításának részletes szabályairól szóló 156/2017. (VI.16.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 156/2017. (VI.16.) Korm. rendelet) 1. mellékletének III. Fejezet (ML3) a) pontja alá sorolható be. 1. rész: 9x19 mm Luger lőszer – 500.000 db 2. rész: 5,56x45 mm karabélylőszer – 50.000 db 3. rész: 12-es riasztó (granulátumos) sörétes puskalőszer – 15.000 db 4. rész: 12-es nagy gumigolyós sörétes puskalőszer – 15.000 db 5. rész: 12-es ólomgolyós sörétes puskalőszer – 20.000 db További információkat az egyes részek esetében a közbeszerzés tárgya vonatkozásában a műszaki leírások és a szerződéstervezet tartalmaz.
Previous notice: 766203-2025
Internal identifier: EKR002076092025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: AK jelen eljárásban alkalmazza a Kbt. 81. § (5) bekezdését. AK az értékelési sorrendben legkedvezőbb vagy a legkedvezőbb és az azt követő egy vagy több legkedvezőbb ajánlattevő tekintetében végzi el a bírálatot.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35330000 Ammunition
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 9x19 mm Luger lőszer
Description: Tárgy: 9x19 mm Luger lőszer Mennyiség: 500 000 db A szállítandó termékek pontos műszaki paramétereit a közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírás tartalmazza. Ajánlattevőnek ajánlatában be kell nyújtania a megajánlott termék műszaki és biztonsági adatlapját (magyar nyelven, vagy nem magyar nyelvű dokumentum esetében az eredeti dokumentumot és a magyar nyelvű fordítását). A műszaki adatlapnak tartalmaznia kell a megajánlott termék nevét és minden olyan adatot, amelyből egyértelműen megállapítható, hogy a megajánlott termék megfelel a műszaki leírásban előírt követelményeknek. Amennyiben a megjelölt adatlapok a műszaki leírásban előírt valamennyi követelményt nem tartalmazzák, úgy Ajánlatkérő elfogadja ajánlattevőnek a hiányzó paramétereknek való megfelelésről szóló cégszerűen aláírt nyilatkozatát. A közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy ahol a műszaki leírás, vagy az eljárás egyéb anyagai meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy hivatkozik védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (2) bekezdés szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés(ek) esetében Ajánlatkérő az azzal egyenértékű terméket, szolgáltatásokat, védjegyet, szabadalmat, tevékenységet, személyt, típust, adott származást vagy gyártási folyamatot is elfogadja, amennyiben azok a műszaki leírásban foglalt feltételeket teljesítik.
Internal identifier: EKR002076092025/1
Quantity: 500 000 pieces
Lot: LOT-0002
Title: 5,56x45 mm karabélylőszer
Description: Tárgy: 5,56x45 mm karabélylőszer Mennyiség: 50 000 db A szállítandó termékek pontos műszaki paramétereit a közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírás tartalmazza. Ajánlattevőnek ajánlatában be kell nyújtania a megajánlott termék műszaki és biztonsági adatlapját (magyar nyelven, vagy nem magyar nyelvű dokumentum esetében az eredeti dokumentumot és a magyar nyelvű fordítását). A műszaki adatlapnak tartalmaznia kell a megajánlott termék nevét és minden olyan adatot, amelyből egyértelműen megállapítható, hogy a megajánlott termék megfelel a műszaki leírásban előírt követelményeknek. Amennyiben a megjelölt adatlapok a műszaki leírásban előírt valamennyi követelményt nem tartalmazzák, úgy Ajánlatkérő elfogadja ajánlattevőnek a hiányzó paramétereknek való megfelelésről szóló cégszerűen aláírt nyilatkozatát. A közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy ahol a műszaki leírás, vagy az eljárás egyéb anyagai meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy hivatkozik védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (2) bekezdés szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés(ek) esetében Ajánlatkérő az azzal egyenértékű terméket, szolgáltatásokat, védjegyet, szabadalmat, tevékenységet, személyt, típust, adott származást vagy gyártási folyamatot is elfogadja, amennyiben azok a műszaki leírásban foglalt feltételeket teljesítik.
Internal identifier: EKR002076092025/2
Quantity: 50 000 pieces
Lot: LOT-0003
Title: 12-es riasztó (granulátumos) sörétes puskalőszer
Description: BT-24 II.2.4) Közbeszerzés leírása: (az építési beruházás, árubeszerzés vagy szolgáltatás jellege és mennyisége, illetve az igények és követelmények meghatározása) Tárgy: 12-es riasztó (granulátumos) sörétes puskalőszer Mennyiség: 15 000 db A szállítandó termékek pontos műszaki paramétereit a közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírás tartalmazza. Ajánlattevőnek ajánlatában be kell nyújtania a megajánlott termék műszaki és biztonsági adatlapját (magyar nyelven, vagy nem magyar nyelvű dokumentum esetében az eredeti dokumentumot és a magyar nyelvű fordítását). A műszaki adatlapnak tartalmaznia kell a megajánlott termék nevét és minden olyan adatot, amelyből egyértelműen megállapítható, hogy a megajánlott termék megfelel a műszaki leírásban előírt követelményeknek. Amennyiben a megjelölt adatlapok a műszaki leírásban előírt valamennyi követelményt nem tartalmazzák, úgy Ajánlatkérő elfogadja ajánlattevőnek a hiányzó paramétereknek való megfelelésről szóló cégszerűen aláírt nyilatkozatát. A közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy ahol a műszaki leírás, vagy az eljárás egyéb anyagai meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy hivatkozik védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (2) bekezdés szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés(ek) esetében Ajánlatkérő az azzal egyenértékű terméket, szolgáltatásokat, védjegyet, szabadalmat, tevékenységet, személyt, típust, adott származást vagy gyártási folyamatot is elfogadja, amennyiben azok a műszaki leírásban foglalt feltételeket teljesítik.
Internal identifier: EKR002076092025/3
Quantity: 15 000 pieces
Lot: LOT-0004
Title: 12-es nagy gumigolyós sörétes puskalőszer
Description: BT-24 II.2.4) Közbeszerzés leírása: (az építési beruházás, árubeszerzés vagy szolgáltatás jellege és mennyisége, illetve az igények és követelmények meghatározása) Tárgy: 12-es nagy gumigolyós sörétes puskalőszer Mennyiség: 15 000 db A szállítandó termékek pontos műszaki paramétereit a közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírás tartalmazza. Ajánlattevőnek ajánlatában be kell nyújtania a megajánlott termék műszaki és biztonsági adatlapját (magyar nyelven, vagy nem magyar nyelvű dokumentum esetében az eredeti dokumentumot és a magyar nyelvű fordítását). A műszaki adatlapnak tartalmaznia kell a megajánlott termék nevét és minden olyan adatot, amelyből egyértelműen megállapítható, hogy a megajánlott termék megfelel a műszaki leírásban előírt követelményeknek. Amennyiben a megjelölt adatlapok a műszaki leírásban előírt valamennyi követelményt nem tartalmazzák, úgy Ajánlatkérő elfogadja ajánlattevőnek a hiányzó paramétereknek való megfelelésről szóló cégszerűen aláírt nyilatkozatát. A közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy ahol a műszaki leírás, vagy az eljárás egyéb anyagai meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy hivatkozik védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (2) bekezdés szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés(ek) esetében Ajánlatkérő az azzal egyenértékű terméket, szolgáltatásokat, védjegyet, szabadalmat, tevékenységet, személyt, típust, adott származást vagy gyártási folyamatot is elfogadja, amennyiben azok a műszaki leírásban foglalt feltételeket teljesítik.
Internal identifier: EKR002076092025/4
Lot: LOT-0005
Title: 12-es ólomgolyós sörétes puskalőszer
Description: Tárgy: 12-es ólomgolyós sörétes puskalőszer Mennyiség: 20 000 db A szállítandó termékek pontos műszaki paramétereit a közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírás tartalmazza. Ajánlattevőnek ajánlatában be kell nyújtania a megajánlott termék műszaki és biztonsági adatlapját (magyar nyelven, vagy nem magyar nyelvű dokumentum esetében az eredeti dokumentumot és a magyar nyelvű fordítását). A műszaki adatlapnak tartalmaznia kell a megajánlott termék nevét és minden olyan adatot, amelyből egyértelműen megállapítható, hogy a megajánlott termék megfelel a műszaki leírásban előírt követelményeknek. Amennyiben a megjelölt adatlapok a műszaki leírásban előírt valamennyi követelményt nem tartalmazzák, úgy Ajánlatkérő elfogadja ajánlattevőnek a hiányzó paramétereknek való megfelelésről szóló cégszerűen aláírt nyilatkozatát. A közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy ahol a műszaki leírás, vagy az eljárás egyéb anyagai meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy hivatkozik védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (2) bekezdés szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés(ek) esetében Ajánlatkérő az azzal egyenértékű terméket, szolgáltatásokat, védjegyet, szabadalmat, tevékenységet, személyt, típust, adott származást vagy gyártási folyamatot is elfogadja, amennyiben azok a műszaki leírásban foglalt feltételeket teljesítik.
Internal identifier: EKR002076092025/5
Quantity: 20 000 pieces