See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Diverse medicamente
Description: Medicamente diverse conform lista Loturi atasata prezentei documentatii si conform caiet de Sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, cu 10 zile înainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, in conditiile in care solicitarile se vor adresa cu 15 zile înainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 11732192_2026_PAAPD1635972
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ACID ACETIL SALICILIC COMP.75 MG
Description: ACID ACETIL SALICILIC COMP.75MG 7000 COMP.75MG contracte subsecvente 583 min 2333 max acord cadru 2333 min 7000 max valoare maxima contract subsecvent 1890,00 RON
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: DEXAMETASONUM, FIOLE 4MG/ML, 2ML
Description: DEXAMETASONUM, FIOLE 4MG/ML, 2ML 650 FIOLE 4MG/ML, 2ML contracte subsecvente 54 min 217 max acord cadru 217 min 650 max valoare maxima contract subsecvent 143.00 RON
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: ACETILCISTEINUM CPS 200 MG
Description: ACETILCISTEINUM CPS 200 MG 4000 CPS., 200 MG contracte subsecvente 333 min 1333 max acord cadru 1333 min 4000 max valoare maxima contract subsecvent 2840,00 RON
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: ACICLOVIRUM CREMA 15 G
Description: ACICLOVIRUM CREMA 15G 40 TUBURI 15 GR contracte subsecvente 3 min 13 max acord cadru 13 min 40 max valoare maxima contract subsecvent 109.73 RON
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: SULFADIAZINUM DE ARGINT, CREMA 50 G, 10MG/GR
Description: SULFADIAZINUM DE ARGINT, CREMA 50 G, 10MG/GR 100 TUB CREMA 50 G, 10MG/GR contracte subsecvente 8 min 33 max acord cadru 33 min 100 max valoare maxima contract subsecvent 1538.33 RON
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: BROMHEXINUM CP 8 MG
Description: BROMHEXINUM CP 8 MG 6000 contracte subsecvente 500 min 2000 max acord cadru 2000 min 6000 max valoare maxima contract subsecvent 760.00 RON
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: AMBAZONUM CP 10 MG
Description: AMBAZONUM CP 10 MG 5000 CP., 10MG contracte subsecvente 417 min 1667 max acord cadru 1667 min 5000 max valoare maxima contract subsecvent 3200,00 RON
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: AMANTADINUM CPS 100 MG
Description: AMANTADINUM CPS 100 MG 3000 CPS 100 MG contracte subsecvente 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 370,00 RON
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: AMINOPHYLINUM CPS 100 MG
Description: AMINOPHYLINUM CPS 100 MG 400 CPS., 100MG contract subsecvent 33 min 133 max acord cadru 133 min 400 max valoare maxima contract subsecvent 138.67 RON
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: AMISULPRIDUM COMPR.200 MG
Description: AMISULPRIDUM COMPR.200 MG 42000 COMPR., 200MG contracte subsecvente 3500 min 14000 max acord cadru 14000 min 42000 max valoare maxima contract subsecvent 19600,00 RON
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: AMLODIPINUM CP 5MG
Description: AMLODIPINUM CP 5MG 12000 CP., 5MG contracte subsecvente 1000 min 4000 max acord cadru 4000 min 12000 max valoare maxima contract subsecvent 960,00 RON
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: VITAMINA D CP 2000 UI
Description: VITAMINA D CP 2000 UI 8000 CP 2000UI contracte subsecvente 667 min 2667 max acord cadru 2667 min 8000 max valoare maxima contract subsecvent 1333,33 RON
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: AMOXICILINUM + ACIDUM CLAVULANICUM COMP 1 GR
Description: AMOXICILINUM + ACIDUM CLAVULANICUM COMP 1 GR 5600 COMP., 1GR contracte subsecvente 467 min 1867 max acord cadru 1867 min 5600 max valoare maxima contract subsecvent 3565.33 RON
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: VITAMINA C CP 1000 MG
Description: VITAMINA C CP 1000 MG 10500 CP 1000 MG contracte subsecvente 875 min 3500 max acord cadru 3500 min 10500 max valoare maxima contract subsecvent 5565.00 RON
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: CALCIPOTRIOLUM/BETAMETHASONI DIPROPIONAS GEL 50MCG/0,5MG/G, 15 G
Description: CALCIPOTRIOLUM/BETAMETHASONI DIPROPIONAS GEL 50MCG/0,5MG/G, 15 G 350 GEL 50MCG/0,5MG/G, 15 G contracte subsecvente 29 min 117 max acord cadru 117 min 350 max valoare maxima contract subsecvent 3827.83 RON
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: VINPOCETINUM CP 10 MG
Description: VINPOCETINUM CP 10 MG 18000 CP 10 MG contracte subsecvente 1500 min 6000 max acord cadru 6000 min 18000 max valoare maxima contract subsecvent 3660,00 RON
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: ARIPIPRAZOLUM CP 15 MG
Description: ARIPIPRAZOLUM CP 15 MG 30000 CP., 15MG contracte subsecvente 2500 min 10000 max acord cadru 10000 min 30000 max valoare maxima contract subsecvent 14100,00 RON
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: METILPREDNISOLONUM ACEPONAT MLK, TUB ,1 mg/g 50 ml
Description: METILPREDNISOLONUM ACEPONAT MLK, TUB ,1 mg/g 50 ml 60 TUB 1MG/GR 50ML contracte subsecvente 5 min 20 max acord cadru 20 min 60 max valoare maxima contract subsecvent 651.20 RON
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: ATORVASTATINUM CP 10 MG
Description: ATORVASTATINUM CP 10 MG 21000 CP., 10MG contracte subsecvente 1750 min 7000 max acord cadru 7000 min 21000 max valoare maxima contract subsecvent 2310,00 RON
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: CABERGOLINUM CP 0,5 MG
Description: CABERGOLINUM CP 0,5MG contracte subsecvente 47 min 187 max acord cadru 187 min 560 max valoare maxima contract subsecvent 1375.73 RON
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: NATRII PICOSULFAS SOL. ORALA 7,5MG/ML 15 ML
Description: NATRII PICOSULFAS SOL. ORALA 7,5MG/ML 15 ML contracte subsecvente 25 min 100max acord cadru 100 min 300 max valoare maxima contract subsecvent 3970.00 RON
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: BISACODILUM DRAJ.5 MG
Description: BISACODILUM DRAJ.5 MG 3750 DRAJ., 5 MG contracte subsecvente 313 min 1250 max acord cadru1250 min 3750 max valoare maxima contract subsecvent 1237,50 RON
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: BISOPROLOLUM CP 5MG
Description: BISOPROLOLUM CP 5MG 3000 CP, 5MG contracte subsecvente 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 250,00 RON
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: CARBAMAZEPINUM COMPR. 200 MG
Description: CARBAMAZEPINUM COMPR. 200 MG 25000 COMPR., 200MG contract subsecvent 2083 min 8333 max acord cadru 8333 min 25000 max valoare maxima contract subsecvent 3833.33 RON
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: ZOPICLONUM CP 7.5 MG
Description: ZOPICLONUM CP 7.5 MG 7800 CP 7,5MG contracte subsecvente 650 min 2600 max acord cadru 2600 min 7800 max valoare maxima contract subsecvent 1040,00 RON
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: TIANEPTINUM DJ.12.5 MG
Description: TIANEPTINUM DJ.12.5 MG 6000 DJ.12.5 MG contracte subsecvente 500 min 2000 max acord cadru 2000 min 6000 max valoare maxima contract subsecvent 880,00 RON
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: SPIRONOLACTONUM CP 25 MG
Description: SPIRONOLACTONUM CP 25 MG 1500 CP 25MG contracte subsecvente 125 min 500 max acord cadru 500 min 1500 max valoare maxima contract subsecvent 175.00 RON
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: CIPROFLOXACINUM CP 500 MG
Description: CIPROFLOXACINUM CP 500 MG 1000 CP., 500 MG contracte subsecvente 83 min 333 max acord cadru 333 min 1000 max valoare maxima contract subsecvent 433.33 RON
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: CEFTRIAXONUM pulb pt sol inj 1 G
Description: CEFTRIAXONUM pulb pt sol inj 1 G 1700 FLAC. PULB. PT. SOL. INJ. 1GR contracte subsecvente 142 min 567 max acord cadru 567 min 1700 max valoare maxima contract subsecvent 9406.67 RON
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: CLONAZEPAMUM COMPR.2MG
Description: CLONAZEPAMUM COMPR.2MG 36000 COMP., 2MG contracte subsecvente 3000 min 12000 max acord cadru 12000 min 36000 max valoare maxima contract subsecvent 11400.00 RON
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: CLOPIDOGREL CP 75 MG
Description: CLOPIDOGREL CP 75 MG 2250 COMP.,75 MG contracte subsecvente 188 min750 max acord cadru 750 min 2250 max valoare maxima contract subsecvent 787.50 RON
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: RAMIPRILUM CP 2.5 MG
Description: RAMIPRILUM CP 2.5 MG 360 CP 2.5MG contracte subsecvente 30 min 120 max acord cadru 120 min 360 max valoare maxima contract subsecvent 19.20 RON
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: CLORURA DE SODIU flac sol perf 500 ML
Description: CLORURA DE SODIU flac sol perf 500 ML 2000 FLAC., 500 ML SOL. PERFUZ. contracte subsecvente 167 min 667max acord cadru 667 min 2000 max valoare maxima contract subsecvent 2220.00 RON
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: CLOTRIMAZOLUM TUB CREMA 10MG/G
Description: CLOTRIMAZOLUM TUB CREMA 10MG/G 40 TUB CREMA 10 MG/G contracte subsecvente3 min 13 max acord cadru 13 min 40 max valoare maxima contract subsecvent 127.07 RON
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: CLOZAPINUM COMPR.100 MG
Description: CLOZAPINUM COMPR.100 MG 80000 COMP., 100MG contracte subsecvente 6667 min 26667 max acord cadru 26667 min 80000 max valoare maxima contract subsecvent 29866.67 RON
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: ERDOSTEINUM CPS 300MG
Description: ERDOSTEINUM CPS 300MG contracte subsecvente 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 1580.00 RON
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: COMBINATII ( hidrocortizon acetat 10 mg, tetraciclina 10 mg, benzocaina 4 mg,) UNG 18 GR
Description: COMBINATII ( hidrocortizon acetat 10 mg, tetraciclina 10 mg, benzocaina 4 mg,) UNG 18 GR 80 TUB UNG., 18 GR contracte subsecvente 7 min 27 max acord cadru 27 min 80 max valoare maxima contract subsecvent 543.73 RON
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: INOSINUM PRANOBEXUM CP 500MG
Description: INOSINUM PRANOBEXUM CP 500MG contracte subsecvente 1042 min 4167 max acord cadru 4167 min 12500 max valoare maxima contract subsecvent 5041.67 RON
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: PERINDOPRILUM TOSILATUM CP 10 MG
Description: PERINDOPRILUM TOSILATUM CP 10 MG 900 CP 10MG contracte subsecvente 75 min 300 max acord cadru 300 min 900 max valoare maxima contract subsecvent 171.00 RON
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: COMBINATII (carbonat de calciu 489 mg, carbonat de magneziu 11 mg şi trisilicat de magneziu 6 mg şi excipienti: stearat de magneziu, croscarmeloză sodică 900-1600 CP, povidonă K30, zahăr, talc, ulei de mentă)
Description: COMBINATII (carbonat de calciu 489 mg, carbonat de magneziu 11 mg şi trisilicat de magneziu 6 mg şi excipienti: stearat de magneziu, croscarmeloză sodică 900-1600 CP, povidonă K30, zahăr, talc, ulei de mentă) 7500 COMP., MASTICABILE contracte subsecvente 625 min 2500 max acord cadru 2500 min 7500 max valoare maxima contract subsecvent 2575.00 RON
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: ENOXAPARINUM NATRICUM SERINGI PREUMPL. 4000UI, (40MG)/0.4ML
Description: ENOXAPARINUM NATRICUM SERINGI PREUMPL. 4000UI, (40MG)/0.4ML 1250 SERINGI PREUMPL. 4000UI, (40MG)/0.4ML contracte subsecvente 104 min 417 max acord cadru 417 min 1250 max valoare maxima contract subsecvent 5537.50 RON
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: COMBINATII (FIER + A FOLIC) CPS
Description: COMBINATII (FIER + A FOLIC) CPS 3000 CPS. contract subsecvent 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 740.00 RON
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: TRIMEBUTINUM MALEAS CP.FILM 100 MG
Description: TRIMEBUTINUM MALEAS CP.FILM 100 MG 12000 CP FILM 100 MG contracte subsecvente 1000 min 4000 max acord cadru 4000 min 12000 max valoare maxima contract subsecvent 1480.00 RON
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: PANTHELONUM UNG. 5%, 100GR
Description: PANTHELONUM UNG. 5%, 100GR 60 TUB UNG. 5%, 100GR contracte subsecvente 5 min 20 max acord cadru 20 min 60 max valoare maxima contract subsecvent 1078.60 RON
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: COMBINATII (OXITETRACICL + HHC) SPRAY
Description: COMBINATII (OXITETRACICL + HHC) SPRAY 15 SPRAY contracte subsecvente 1 min 5 max acord cadru 5 min 15 max valoare maxima contract subsecvent 222.75 RON
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: CARIPRAZINE HYDROCHLORIDE CPS 1,5MG
Description: CARIPRAZINE HYDROCHLORIDE CPS 1,5MG contracte subsecvente 467 min 1867 max acord cadru 1867 min 5600 max valoare maxima contract subsecvent 14205.33 RON
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: GABAPENTINUM CPS 300 MG
Description: GABAPENTINUM CPS 300 MG 50000 CPS 300MG contracte subsecvente 4167 min 16667 max acord cadru 16667 min 50000max valoare maxima contract subsecvent 19666.67 RON
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: COMBINATII(Genta+Clotrimazol+Betametaz.) TUB 15 GR
Description: COMBINATII(Genta+Clotrimazol+Betametaz.) TUB 15 GR 150 TUB 15 GR. UNG. contracte subsecvente 13 min 50 max acord cadru 50 min 150 max valoare maxima contract subsecvent 427.50 RON
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: DULOXETINUM CPS 60 MG
Description: DULOXETINUM CPS 60 MG 1200 CPS., 60MG contracte subsecvente 100 min 400 max acord cadru 400 min 1200 max valoare maxima contract subsecvent 404.00 RON
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: DESLORATADINUM CP 5 MG
Description: DESLORATADINUM CP 5 MG 5100 CP., 5MG contracte subsecvente 425 min 1700 max acord cadru 1700 min 5100 max valoare maxima contract subsecvent 748.00 RON
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: LEVOTIROXINUM SODICUM CP 25 MCG
Description: LEVOTIROXINUM SODICUM CP 25 MCG 10000 CP., 25 MCG contracte subsecvente 833 min 3333 max acord cadru 3333 min 10000 max valoare maxima contract subsecvent 300,00 RON
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: DIAZEPAMUM COMPR.10MG
Description: DIAZEPAMUM COMPR.10MG 195000 COMPR. 10 MG contracte subsecvente 16250 min 65000 max acord cadru 65000 min 195000 max valoare maxima contract subsecvent 8450,00 RON
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: DIAZEPAMUM INJ. FIOLE 50MG/ML
Description: DIAZEPAMUM INJ. FIOLE 50MG/ML 1500 FIOLA, 50MG/ML contracte subsecvente 125 min 500 max acord cadru 500 min 1500 max valoare maxima contract subsecvent 3255,00 RON
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: DICLOFENACUM GEL, TUB 40 GR
Description: DICLOFENACUM GEL, TUB 40 GR 600 TUB 40 GR GEL contracte subsecvente 50 min 200 max acord cadru 200 min 600 max valoare maxima contract subsecvent 3484,00 RON
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: DIOSMINUM + HISPERIDINUM CP 450 MG + 50 MG
Description: DIOSMINUM + HISPERIDINUM CP 450 MG + 50 MG 39000 CP, 450 MG + 50 MG contracte subsecvente 3250 min 13000 max acord cadru 13000 min 39000 max valoare maxima contract subsecvent 16250.00 RON
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: DONEPEZILUM CP 10 MG
Description: DONEPEZILUM CP 10 MG 5100 CP. 10 MG contracte subsecvente 425 min 1700 max acord cadru 1700 min 5100 max valoare maxima contract subsecvent 1938,00 RON
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: SARURI DE REHIDRATARE (DEXTROZA ANHIDRA, CLORURA DE SODIU, CITRAT DE SODIU, CLORURA DE POTASIU) PLIC PULBERE ORALA
Description: SARURI DE REHIDRATARE (DEXTROZA ANHIDRA, CLORURA DE SODIU, CITRAT DE SODIU, CLORURA DE POTASIU) PLIC PULBERE ORALA contracte subsecvente 917 min 3667 max acord cadru 3667 min 11000 max valoare maxima contract subsecvent 3740,00 RON
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: DROTAVERINUM,FIOLE 2ML ,40mg/2ml
Description: DROTAVERINUM,FIOLE 2ML ,40mg/2ml 300 FIOLE 2ML 40MG/2ML contracte subsecvente 25 min 100 max acord cadru 100 min 300 max valoare maxima contract subsecvent 110.00 RON
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: DROTAVERINUM CPS.80 MG
Description: DROTAVERINUM CPS.80 MG 5000 CPS., 80MG contracte subsecvente 417 min 1667 max acord cadru 1667 min 5000 max valoare maxima contract subsecvent 2016.67 RON
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: ENALAPRILUM COMPR.10 MG
Description: ENALAPRILUM COMPR.10 MG 1400 COMPR., 10MG contracte subsecvente 117 min 467 max acord cadru 467 min 1400 max valoare maxima contract subsecvent 88.67 RON
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: FENOFIBRAT CP 145 MG
Description: FENOFIBRAT CP 145 MG 5100 CP., 145 MG contracte subsecvente 425 min 1700 max acord cadru 1700 min 5100 max valoare maxima contract subsecvent 1156,00 RON
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: FLUPENTHIXOLUM FIOLE 20mg/ml-1ml
Description: FLUPENTHIXOLUM FIOLE 20mg/ml-1ml 500 FIOLE, 20MG/ML-1ML contracte subsecvente 42 min 167max acord cadru 167 min 500 max valoare maxima contract subsecvent 970.00 RON
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: CLORURA DE SODIU flac sol perf 250 ML
Description: CLORURA DE SODIU flac sol perf 250 ML 3000 flac. pt sol. perfuz. 250ml contracte subsecvente 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 3290.00 RON
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: FURAZOLIDONUM CP 100 MG
Description: FURAZOLIDONUM CP 100 MG 400 COMP., 100 MG contracte subsecvente 33 min 133 max acord cadru 133 min 400 max valoare maxima contract subsecvent 176.00 RON
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: GENTAMICINUM SOL INJ 80MG/2ML
Description: GENTAMICINUM SOL INJ 80MG/2ML 300 FIOLA 80MG/2ML SOL. INJ. contracte subsecvente 25 min 100 max acord cadru 100 min 300 max valoare maxima contract subsecvent 94.00 RON
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: GLUCOSUM , flac sol perf, 10% 500ML
Description: GLUCOSUM , flac sol perf, 10% 500ML 300 FLAC. SOL. PERFUZ, 10% contracte subsecvente 25 min 100 max acord cadru 100 min 300 max valoare maxima contract subsecvent 358.00 RON
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: COMBINATII (TIAMINUM + PIRIDOXINUM CLORH. + CIANCOBALAMINUM) CP. FILM. 100MG/200MG/0,2 MG
Description: COMBINATII (TIAMINUM + PIRIDOXINUM CLORH. + CIANCOBALAMINUM) CP. FILM. 100MG/200MG/0,2 MG 30000 ,CP. FILM. 100MG/200MG/0,2 MG contracte subsecvente 2500 min 10000 max acord cadru 10000 min 30000 max valoare maxima contract subsecvent 4600.00RON
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: HALOPERIDOLUM INJ.,FIOLE,5mg/ml
Description: HALOPERIDOLUM INJ.,FIOLE,5mg/ml 1000 FIOLA 5mg/ml contracte subsecvente 83 min 333 max acord cadru 333 min 1000 max valoare maxima contract subsecvent 753.33 RON
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: HEPARINUM, CREMA 500 UI /ML 40 mg
Description: HEPARINUM, CREMA 500 UI /ML 40 mg 150 TUB 40GR UNG. 500 UI/ML contracte subsecvente 13 min 50 max acord cadru 50 min 150 max valoare maxima contract subsecvent 2770.00 RON
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: HIDROCORTISONUM , PULB+SOLV PT SOL INJ, 100 mg
Description: HIDROCORTISONUM , PULB+SOLV PT SOL INJ, 100 mg 600 FLAC PULBERE + SOLVENT PT. SOL. INJ. contracte subsecvente 50 min 200 max acord cadru 200 min 600 max valoare maxima contract subsecvent 1614.00 RON
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: HALOPERIDOLUM, PICATURI ORALE, 2MG/ML, 10ML
Description: HALOPERIDOLUM, PICATURI ORALE, 2MG/ML, 10ML 15600 PIC. ORALE 2MG/ML, 10 ML contracte subsecvente 1300 min 5200 max acord cadru 5200 min 15600 max valoare maxima contract subsecvent 34008,00 RON
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: IBUPROFENUM, CP, 400 MG
Description: IBUPROFENUM, CP, 400 MG 9000 CP. 400MG contracte subsecvente 750 min 3000 max acord cadru 3000 min 9000 max valoare maxima contract subsecvent 1680.00 RON
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: LACTULOSUM, SOL. ORALA, 667G/L, 200ML
Description: LACTULOSUM, SOL. ORALA, 667G/L, 200ML 480 SOL. ORALA 667G/L, 200ML contracte subsecvente 40 min 160 max acord cadru 160 min 480 max valoare maxima contract subsecvent 1313.60 RON
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: INDAPAMIDUM, CP, 1.5 MG
Description: INDAPAMIDUM, CP, 1.5 MG 1800 CP., 1,5 MG contracte subsecvente 150 min 600 max acord cadru 600 min 1800 max valoare maxima contract subsecvent 198.00 RON
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: CLARITROMICINUM, CP, 500MG
Description: CLARITROMICINUM, CP, 500MG 400 CP 500MG contracte subsecvente 33 min 133 max acord cadru 133 min 400 max valoare maxima contract subsecvent 226.67 RON
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: KANAMICINUM SULFATE,TUB UNG. 6GR
Description: KANAMICINUM SULFATE,TUB UNG. 6GR 100 TUB UNG. 6GR contracte subsecvente 8 min 33 max acord cadru 33 min 100 max valoare maxima contract subsecvent 573.33 RON
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: LAMOTRIGINUM, CP., 100 MG
Description: LAMOTRIGINUM, CP., 100 MG 7500 CP., 100 MG contracte subsecvente 625 min 2500 max acord cadru 2500 min 7500 max valoare maxima contract subsecvent 1975.00 RON
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: LEVETIRACETAMUM, CP, 500 MG
Description: LEVETIRACETAMUM, CP, 500 MG 12000 CP. 500 MG contracte subsecvente 1000 min 4000 max acord cadru 4000 min 12000 max valoare maxima contract subsecvent 3880,00 RON
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Title: LEVODOPUM + CARBIDOPUM, CP, 250mg/25mg
Description: LEVODOPUM + CARBIDOPUM, CP, 250mg/25mg 3200 CP., 250MG/25MG contracte subsecvente 267 min 1067 max acord cadru 1067 min 3200 max valoare maxima contract subsecvent 970.67 RON
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: LEVOFLOXACINUM, CP. 500MG
Description: LEVOFLOXACINUM, CP. 500MG 500 CP. 500MG contracte subsecvente 42 min 167 max acord cadru 167 min 500 max valoare maxima contract subsecvent 655.00 RON
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: LEVOMEPROMAZINUM, COMPR. 25MG
Description: LEVOMEPROMAZINUM, COMPR. 25MG 60000 COMPR. 25MG contracte subsecvente 5000 min 20000 max acord cadru 20000 min 60000 max valoare maxima contract subsecvent 31200,00 RON
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: INDACATEROL MALEAT/BROMURA DE GLICOPIRONIU CPS 85/43 MCG
Description: INDACATEROL MALEAT/BROMURA DE GLICOPIRONIU CPS 85/43 MCG contracte subsecvente 200 min 800 max acord cadru 800 min 2400 max valoare maxima contract subsecvent 3528,00 RON
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: LORAZEPAMUM, CP, 1 MG
Description: LORAZEPAMUM, CP, 1 MG 85000 CP., 1 MG contracte subsecvente 7083 min 28333 max acord cadru 28333 min 85000 max valoare maxima contract subsecvent 5100,00 RON
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Title: MEMANTINUM, CP.10MG
Description: MEMANTINUM, CP.10MG 19600 CP. 10MG contracte subsecvente 1633 min 6533 max acord cadru 6533 min 19600 max valoare maxima contract subsecvent 3070.67 RON
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: METAMIZOLUM NATRICUM ,.SOL. INJ. 500mg/ml - 2ml
Description: METAMIZOLUM NATRICUM ,.SOL. INJ. 500mg/ml - 2ml 400 FIOLA 500 MG/ML-2ML contracte subsecvente 33 min 133 max acord cadru 133 min 400 max valoare maxima contract subsecvent 166.67 RON
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: NITRAZEPAMUM, CP, 5MG
Description: NITRAZEPAMUM, CP, 5MG 4000, CP, 5MG contracte subsecvente 333 min 1333 max acord cadru 1333 min 4000 max valoare maxima contract subsecvent 160,00 RON
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: METOCLOPRAMIDUM, COMPR., 10MG
Description: METOCLOPRAMIDUM, COMPR., 10MG 1600 COMPR., 10MG contracte subsecvente 133 min 533 max acord cadru 533 min 1600 max valoare maxima contract subsecvent 74.67 RON
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Title: METOCOPRAMIDUM , FIOLA, 5 MG /ML
Description: METOCOPRAMIDUM , FIOLA, 5 MG /ML 150 FIOLE 5MG/ML contracte subsecvente 13 min 50 max acord cadru 50 min 150 max valoare maxima contract subsecvent 312,00 RON
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: METOPROLOLUM, COMP., 50 MG
Description: METOPROLOLUM, COMP., 50 MG 15000 COMP., 50 MG contracte subsecvente 1250 min 5000 max acord cadru 5000 min 15000 max valoare maxima contract subsecvent 1150.00RON
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Title: MIDRODINUM, COMP., 2,5MG
Description: MIDRODINUM, COMP., 2,5MG 10000 COMP., 2,5MG contracte subsecvente 833 min 3333 max acord cadru 3333 min 10000 max valoare maxima contract subsecvent 1766.67 RON
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Title: MULTIVITAMINE CU MULTIMINERALE, CP
Description: MULTIVITAMINE CU MULTIMINERALE, CP 16800 CP. contracte subsecvente 1400 min 5600 max acord cadru 5600 min 16800 max valoare maxima contract subsecvent 4480.00 RON
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: NEBIVOLOLUM, CP.5 MG
Description: NEBIVOLOLUM, CP.5 MG 1500 COMP., 5MG contracte subsecvente 125 min 500 max acord cadru 500 min 1500 max valoare maxima contract subsecvent 200.00 RON
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Title: NICERGOLINUM, CP. 30 MG
Description: NICERGOLINUM, CP. 30 MG 4800 CP., 30MG contracte subsecvente 400 min 1600 max acord cadru 1600 min 4800 max valoare maxima contract subsecvent 1360.00 RON
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Title: OXIBUTININUM, CP, 5 MG
Description: OXIBUTININUM, CP, 5 MG 21000 CP., 5 MG contracte subsecvente 1750 min 7000 max acord cadru 7000 min 21000 max valoare maxima contract subsecvent 2380,00 RON
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0095
Title: NITROGLICERINUM, CP. CU ELIB. PRELUNG. 2,6MG
Description: NITROGLICERINUM, CP. CU ELIB. PRELUNG. 2,6MG 3000 CP. CU ELIB. PRELUNG. 2,6MG contracte subsecvente 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 150,00 RON
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Title: OLANZAPINUM COMPR. ORO. DISP. 10 MG
Description: OLANZAPINUM COMPR. ORO. DISP. 10 MG 92400 COMP. ORO. DISP. 10 MG contracte subsecvente 7700 min 30800 max acord cadru 30800 min 92400 max valoare maxima contract subsecvent 19712.00 RON
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Title: PAROXETINUM, CP, 20 MG
Description: PAROXETINUM, CP, 20 MG 3600 CP, 20 MG contracte subsecvente 300 min 1200 max acord cadru 1200 min 3600 max valoare maxima contract subsecvent 588.00 RON
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: OLANZAPINUM CP. ORO DISPERS. 15 MG
Description: OLANZAPINUM CP. ORO DISPERS. 15 MG 2100 CP, ORO. DISPERS. 15 MG contracte subsecvente 175 min 700 max acord cadru 700 min 2100 max valoare maxima contract subsecvent 2149.00 RON
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Title: OMEPRAZOLUM, CP., 20 MG
Description: OMEPRAZOLUM, CP., 20 MG 6000 CP., 20 MG contracte subsecvente 500 min 2000 max acord cadru 2000 min 6000 max valoare maxima contract subsecvent 1420.00 RON
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0100
Title: OXACILINUM CAPS. 500 MG
Description: OXACILINUM CAPS. 500 MG 1000 CPS. 500 MG contracte subsecvente 83 min 333 max acord cadru 333 min 1000 max valoare maxima contract subsecvent 246.67 RON
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Title: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM CPS 250MG
Description: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM CPS 250MG contracte subsecvente 292 min 1167 max acord cadru 1167 min 3500 max valoare maxima contract subsecvent 1073.33 RON
Internal identifier: 101
Lot: LOT-0102
Title: TAMSULOSINUM, CPS, 0.4MG
Description: TAMSULOSINUM, CPS, 0.4MG 5100 CPS., 0.4MG contracte subsecvente 425 min 1700 max acord cadru 1700 min 5100 max valoare maxima contract subsecvent 952,00 RON
Internal identifier: 102
Lot: LOT-0103
Title: SALBUTAMOLI SULFAS FLAC 100MCG INHALER CFC-FREE 200 DOZE
Description: SALBUTAMOLI SULFAS FLAC 100MCG INHALER CFC-FREE 200 DOZE contracte subsecvente 10 min 40 max acord cadru 40 min 120 max valoare maxima contract subsecvent 364.80 RON
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0104
Title: PALIPERIDONUM, CP EL. PREL. 6MG
Description: PALIPERIDONUM, CP EL. PREL. 6MG 3000, CP EL. PREL.6MG contracte subsecvente 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 6710.00 RON
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0105
Title: PALIPERIDONUM , CP EL. PREL. 9MG
Description: PALIPERIDONUM , CP EL. PREL. 9MG 1200 CP. ELIB. PRELUNGITA. 9MG contracte subsecvente 100 min 400 max acord cadru 400 min 1200 max valoare maxima contract subsecvent 2684,00 RON
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0106
Title: PANTOPRAZOLUM, CP.40 MG
Description: PANTOPRAZOLUM, CP.40 MG 8400 CP., 40 MG contracte subsecvente 700 min 2800 max acord cadru 2800 min 8400 max valoare maxima contract subsecvent 1624,00 RON
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0107
Title: PARACETAMOLUM, COMPR., 500MG
Description: PARACETAMOLUM, COMPR., 500MG 6000 COMPR., 500MG contracte subsecvente 500 min 2000 max acord cadru 2000 min 6000 max valoare maxima contract subsecvent 460,00 RON
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0108
Title: PENTOXIFILINUM, CP. 400MG
Description: PENTOXIFILINUM, CP. 400MG 12000 CP. 400MG contracte subsecvente 1000 min 4000 max acord cadru 4000 min 12000 max valoare maxima contract subsecvent 2200,00 RON
Internal identifier: 108
Lot: LOT-0109
Title: PERIDOPRILUM + INDAPAMIDUM, CP., 5/1.25 MG
Description: PERIDOPRILUM + INDAPAMIDUM, CP., 5/1.25 MG 1200 COMP., 5/1.25 MG contracte subsecvente 100 min 400 max acord cadru 400 min 1200 max valoare maxima contract subsecvent 208,00 RON
Internal identifier: 109
Lot: LOT-0110
Title: QUETIAPINUM, CP. CU ELIB. PRELUNG. 200 MG
Description: QUETIAPINUM, CP. CU ELIB. PRELUNG. 200 MG 24000 CP. CU ELIB. PRELUNG. 200 MG contracte subsecvente 2000 min 8000 max acord cadru 8000 min 24000 max valoare maxima contract subsecvent 5520,00 RON
Internal identifier: 110
Lot: LOT-0111
Title: QUETIAPINUM, CP. CU ELIB. PRELUNG. 300 MG
Description: QUETIAPINUM, CP. CU ELIB. PRELUNG. 300 MG 21000 CP. CU ELIB. PRELUNG. 300 MG contracte subsecvente 1750 min 7000 max acord cadru 7000 min 21000 max valoare maxima contract subsecvent 8890.00 RON
Internal identifier: 111
Lot: LOT-0112
Title: QUETIAPINUM , CP EL. PREL. 400MG
Description: QUETIAPINUM , CP EL. PREL. 400MG 39000 COMP. CU ELIB. PRELUNG 400 MG contracte subsecvente 3250 min 13000 max acord cadru 13000 min 39000 max valoare maxima contract subsecvent 25090.00 RON
Internal identifier: 112
Lot: LOT-0113
Title: CEFIXIMUM,CPS.200 MG
Description: CEFIXIMUM,CPS.200 MG 600 CPS. 200 MG contracte subsecvente 50 min 200 max acord cadru 200 min 600 max valoare maxima contract subsecvent 804,00 RON
Internal identifier: 113
Lot: LOT-0114
Title: RISPERIDONUM, SOL.ORALA. 1mg/ml
Description: RISPERIDONUM, SOL.ORALA.,1mg/ml 9000 FLAC. SOL ORALA 1MG/ML contracte subsecvente 750 min 3000 max acord cadru 3000 min 9000 max valoare maxima contract subsecvent 42960.00 RON
Internal identifier: 114
Lot: LOT-0115
Title: RISPERIDONUM , COMPR. 4 MG
Description: RISPERIDONUM , COMPR. 4 MG 20000 COMPR. 4 MG contracte subsecvente 1667 min 6667 max acord cadru 6667 min 20000 max valoare maxima contract subsecvent 7400.00 RON
Internal identifier: 115
Lot: LOT-0116
Title: QUETIAPINUM, CP. ELIB. PREL. 50 MG
Description: QUETIAPINUM, CP. ELIB. PREL. 50 MG 3000 CP. ELIB. PREL.50 MG contracte subsecvente 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 410,00 RON
Internal identifier: 116
Lot: LOT-0117
Title: SERTRALINUM, CP.50 MG
Description: SERTRALINUM, CP.50 MG 9800 CP., 50 MG contracte subsecvente 817 min 3267 max acord cadru 3267 min 9800 max valoare maxima contract subsecvent 2254,00 RON
Internal identifier: 117
Lot: LOT-0118
Title: SILIBINUM, COMPR., 150 MG
Description: SILIBINUM, COMPR., 150 MG 50000 COMPR., 150 MG contracte subsecvente 4167 min 16667max acord cadru 16667min 50000 max valoare maxima contract subsecvent 9166.67 RON
Internal identifier: 118
Lot: LOT-0119
Title: SIMVASTATINUM, CP.,10 MG
Description: SIMVASTATINUM, CP.,10 MG 2800 CP.,10 MG contracte subsecvente 233 min 933 max acord cadru 933 min 2800 max valoare maxima contract subsecvent 130,67 RON
Internal identifier: 119
Lot: LOT-0120
Title: SOLUTIE RINGER, FLAC., 500 ML
Description: SOLUTIE RINGER, FLAC., 500 ML 300 FLAC., 500 ML contracte subsecvente 25 min 100 max acord cadru 100 min 300 max valoare maxima contract subsecvent 408,00 RON
Internal identifier: 120
Lot: LOT-0121
Title: SULODEXINUM, CPS MOI 250 ULS
Description: SULODEXINUM, CPS MOI 250 ULS 12000 CPS. MOI 250 ULS contracte subsecvente 1000 min 4000 max acord cadru 4000 min 12000 max valoare maxima contract subsecvent 7360,00 RON
Internal identifier: 121
Lot: LOT-0122
Title: ZUCLOPENTIXOLUM, FIOLE 200MG/ML
Description: ZUCLOPENTIXOLUM, FIOLE 200MG/ML 200 FIOLE 200MG/ML contracte subsecvente 17 min 67 max acord cadru 67 min 200 max valoare maxima contract subsecvent 752.00 RON
Internal identifier: 122
Lot: LOT-0123
Title: KETOPROFENUM, FIOLE 50MG/ML, 2ML
Description: KETOPROFENUM, FIOLE 50MG/ML, 2ML 150 FIOLE 50MG/ML, 2ML contracte subsecvente 13 min 50 max acord cadru 50 min 150 max valoare maxima contract subsecvent 54.00 RON
Internal identifier: 123
Lot: LOT-0124
Title: TIAPRIDUM, CP., 100 MG
Description: TIAPRIDUM, CP., 100 MG 50000 CP., 100 MG contracte subsecvente 4167 min 16667 max acord cadru 16667 min 50000 max valoare maxima contract subsecvent 6333.33 RON
Internal identifier: 124
Lot: LOT-0125
Title: CULTURI BACTERII PROBIOTICE VII (LACTOBACILLUS, BIFIDOBACTERIUM),CPS,10 MILIARDE
Description: CULTURI BACTERII PROBIOTICE VII (LACTOBACILLUS, BIFIDOBACTERIUM),CPS,10 MILIARDE 25000 CPS 10 MILIARDE contracte subsecvente 2083 min 8333 max acord cadru 8333 min 25000 max valoare maxima contract subsecvent 5000,00 RON
Internal identifier: 125
Lot: LOT-0126
Title: GLUCOSUM,FLAC SOL PERF, 5%, 500ML
Description: GLUCOSUM,FLAC SOL PERF, 5%, 500ML 200 FLAC. SOL. PERF. 5% 500ML contracte subsecvente 17 min 67 max acord cadru 67 min 200 max valoare maxima contract subsecvent 248.67 RON
Internal identifier: 126
Lot: LOT-0127
Title: TRAZODONUM, CP.150 MG
Description: TRAZODONUM, CP.150 MG 18000 COMPR., 150 MG contracte subsecvente 1500 min 6000 max acord cadru 6000 min 18000 max valoare maxima contract subsecvent 5640.00 RON
Internal identifier: 127
Lot: LOT-0128
Title: TRIHEXYPHENIDYLUM, COMPR., 2 MG
Description: TRIHEXYPHENIDYLUM, COMPR., 2 MG 300000 COMPR., 2 MG contracte subsecvente 25000 min 100000 max acord cadru 100000 min 300000 max valoare maxima contract subsecvent 151000,00 RON
Internal identifier: 128
Lot: LOT-0129
Title: TRIMETAZIDINUM,COMPR., 35MG
Description: TRIMETAZIDINUM,COMPR., 35MG 6000 COMPR., 35MG contracte subsecvente 500 min 2000 max acord cadru 2000 min 6000 max valoare maxima contract subsecvent 760.00 RON
Internal identifier: 129
Lot: LOT-0130
Title: PRAMIRACETAMUM,CP. FILM. 600MG
Description: PRAMIRACETAMUM,CP. FILM. 600MG 5000 CP.FILM 600MG contracte subsecvente 417 min 1667 max acord cadru 1667 min 5000 max valoare maxima contract subsecvent 5566.67 RON
Internal identifier: 130
Lot: LOT-0131
Title: XYLOMETAZOLINUM 1%, FLAC.10 ML
Description: XYLOMETAZOLINUM 1%, FLAC.10 ML 300 FLAC., 10 ML contracte subsecvente 25 min 100 max acord cadru 100 min 300 max valoare maxima contract subsecvent 1000,00 RON
Internal identifier: 131
Lot: LOT-0132
Title: ZOLPIDEMUM, CP.10 MG
Description: ZOLPIDEMUM, CP.10 MG 14000 CP., 10 MG contracte subsecvente 1167 min 4667 max acord cadru 4667 min 14000 max valoare maxima contract subsecvent 980,00 RON
Internal identifier: 132
Lot: LOT-0133
Title: BETAHISTINUM DICLORHIDRAT, CP, 24 MG
Description: BETAHISTINUM DICLORHIDRAT, CP, 24 MG 1200 CP, 24 MG contracte subsecvente 100 min 400 max acord cadru 400 min 1200 max valoare maxima contract subsecvent 180,00 RON
Internal identifier: 133
Lot: LOT-0134
Title: GINKO BILOBA, CPS, 80 MG
Description: GINKO BILOBA, CPS, 80 MG 1800 CPS, 80 MG contracte subsecvente 150 min 600 max acord cadru 600 min 1800 max valoare maxima contract subsecvent 468,00 RON
Internal identifier: 134
Lot: LOT-0135
Title: CANDESARTANUM CILEXETIL, CP.16mg
Description: CANDESARTANUM CILEXETIL, CP.16mg 3000 CP, 16 MG contracte subsecvente 250 min 1000 max acord cadru 1000 min 3000 max valoare maxima contract subsecvent 680,00 RON
Internal identifier: 135
Lot: LOT-0136
Title: CANDESARTANUM CILEXETIL, CP. 8mg
Description: CANDESARTANUM CILEXETIL, CP. 8mg 750, CP. 8mg contracte subsecvente 63 min250 max acord cadru 250 min 750 max valoare maxima contract subsecvent 125.00 RON
Internal identifier: 136
Lot: LOT-0137
Title: CARVEDILOLUM, CP, 6.25 MG
Description: CARVEDILOLUM, CP, 6.25 MG 1680 CP, 6.25 MG contracte subsecvente 140 min 560 max acord cadru 560 min 1680 max valoare maxima contract subsecvent 106.40 RON
Internal identifier: 137
Lot: LOT-0138
Title: BROMAZEPAMUM, CP, 3 MG
Description: BROMAZEPAMUM, CP, 3 MG 45000 CP, 3 MG contracte subsecvente 3750 min 15000 max acord cadru 15000 min 45000 max valoare maxima contract subsecvent 3000,00 RON
Internal identifier: 138
Lot: LOT-0139
Title: VALPROATUM NATRICUM+ACIDUM VALPROICUM CP 300MG
Description: VALPROATUM NATRICUM+ACIDUM VALPROICUM CP 300MG contracte subsecvente 17500 min 70000 max acord cadru 70000 min 210000 max valoare maxima contract subsecvent 22400,00 RON
Internal identifier: 139
Lot: LOT-0140
Title: PIRIDOXINUM CLORHIDRAT, FIOLA 50mg/2ml
Description: PIRIDOXINUM CLORHIDRAT, FIOLA 50mg/2ml 500 FIOLA , 50 MG/2ML contracte subsecvente 42 min 167 max acord cadru 167 min 500 max valoare maxima contract subsecvent 786.67 RON
Internal identifier: 140
Lot: LOT-0141
Title: ACETYLCYSTEINUM, FIOLA, 300mg/3ml
Description: ACETYLCYSTEINUM, FIOLA, 300mg/3ml 1000 FIOLA, 300 MG / 3 ML contracte subsecvente 83 min 333 max acord cadru 333 min 1000 max valoare maxima contract subsecvent 1336.67 RON
Internal identifier: 141
Lot: LOT-0142
Title: FUROSEMIDUM, CP, 40 MG
Description: FUROSEMIDUM, CP, 40 MG 800 CP, 40 MG contracte subsecvente 67 min 267 max acord cadru 267 min 800 max valoare maxima contract subsecvent 77.33 RON
Internal identifier: 142
Lot: LOT-0143
Title: THIAMINUM, FIOLA, 100 MG/2ML
Description: THIAMINUM, FIOLA, 100 MG/2ML 500 FIOLA, 100 MG/2ML contracte subsecvente 42 min 167 max acord cadru 167min 500 max valoare maxima contract subsecvent 945,00 RON
Internal identifier: 143
Lot: LOT-0144
Title: ROSUVASTATINUM, CP. FILM. 20MG
Description: ROSUVASTATINUM, CP. FILM. 20MG 5100 CP,FILM. 20 MG contracte subsecvente 425 min 1700 max acord cadru 1700 min 5100 max valoare maxima contract subsecvent 1377,00 RON
Internal identifier: 144
Lot: LOT-0145
Title: VALPROATUM NATRICUM, MINI-PLIC, 1000 MG
Description: VALPROATUM NATRICUM, MINI-PLIC, 1000 MG 150000 MINI-PLIC, 1000 MG contracte subsecvente 12500 min 50000 max acord cadru 50000 min 150000 max valoare maxima contract subsecvent 86500,00 RON
Internal identifier: 145