594527-2026 - Competition
Poland – Planting and maintenance services of green areas – Nasadzenia roślin w ramach realizacji projektu budżetu obywatelskiego „Zielono i czysto na Mokotowie: ul. Różana i okolice” BO/26/04/B/02
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Nasadzenia roślin w ramach realizacji projektu budżetu obywatelskiego „Zielono i czysto na Mokotowie: ul. Różana i okolice” BO/26/04/B/02
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze w pasie drogowym ulicy Różanej, w ramach realizacji projektu BO, takie jak : sadzenie krzewów, ściółkowanie, założenie trawnika, frezowanie karp, zabezpieczenie terenów zieleni.
Internal identifier: UD-IV-WZP.271.76.2026.DKO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Prawo opcji – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Opcję będą stanowić prace wymienione w §1 ust. 4 wzoru umowy. Warunki skorzystania z opcji zostały określone we wzorze umowy.