2. Procedure
Procedure
Title: Selectieleidraad in het kader van de opmaak van een masterplan voor het Researchpark te Zellik
Description: Met deze opdracht wil de opdrachtgever het Researchpark Zellik (RPZ) herontwikkelen tot een duurzame, CO2-neutrale onderzoeks- en innovatiecluster voor kennisintensieve bedrijven. Daarbij wordt ingezet op structurele samenwerking tussen kennisinstellingen, onderzoekscentra en ondernemingen, zowel Vlaams als internationaal. De site moet evolueren tot een aantrekkingspool voor onderzoeksgroepen, spin-offs, startups en bedrijven die samenwerken aan een duurzame maatschappij. De opdracht omvat de opmaak van (1) een socioeconomische studie, (2) een studie van het raamwerk voor de ontwikkeling, (3) een ruimtelijk masterplan (incl. Implementatietraject), (4) een studie van het governance-model en (5) de procesbegeleiding en het participatietraject.
Internal identifier: OMG_IP_2026_002
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
Additional classification (cpv): 71300000 Engineering services, 71311200 Transport systems consultancy services, 71241000 Feasibility study, advisory service, analysis, 71400000 Urban planning and landscape architectural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: OMG_IP_2026_002 - 1
Internal identifier: 1
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OMG_IP_2026_002
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71200000 Servicios de arquitectura y servicios conexos
Clasificación adicional (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería, 71311200 Servicios de consultoría en sistemas de transporte, 71241000 Estudio de viabilidad, servicios de asesoramiento, análisis, 71400000 Servicios de planificación urbana y de arquitectura paisajística
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: OMG_IP_2026_002 - 1
Identificador interno: 1