See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Športový materiál DNS
Description: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodávku predovšetkým športového materiálu, odevov a obuvi, ktoré sú bežne dostupné na trhu. Predmetom zákaziek môže byť aj poskytovanie súvisiacich služieb.
Internal identifier: ID JOSEPHINE 18031
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37400000 Sports goods and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001