594610-2026 - Competition
Belgium – Repair and maintenance services of security equipment – Dienstencontract voor het uitvoeren van 1ste en 2de lijn onderhoudsactiviteiten op veiligheidsscreening apparatuur te Brussels Airport
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dienstencontract voor het uitvoeren van 1ste en 2de lijn onderhoudsactiviteiten op veiligheidsscreening apparatuur te Brussels Airport
Description: Raamovereenkomst met een basisduurtijd van 5 jaar, en eenmaal verlengbaar met 2 jaar en een tweede maal verlengbaar met 1 jaar, inzake het beheer van veiligheidsscreening apparatuur zijnde voornamelijk het volgende: • Een 24/7 aanwezigheid op de site verzekeren om onmiddellijke eerstelijnsinterventies mogelijk te maken. • Het plannen en uitvoeren van preventief en correctief onderhoud zoals aan ETD-, LED-, WTMD- en SAMD-veiligheidsscreening apparatuur (eerste en tweede lijn). • Het plannen en uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan röntgenscanners voor personeels- en passagiersbagage (eerste en tweede lijn). • Het plannen en uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan röntgenscanners voor Out of Gauge (OOG) bagage (eerste en tweede lijn). • Het uitvoeren van interventies op HBS-röntgenscanners en het centrale matrixsysteem (eerste lijn). • Het beheren van de voorraad reserveonderdelen die eigendom zijn van Brussels Airport Company (BAC). • Het beheren van de voorraad operationele verbruiksgoederen die eigendom zijn van BAC. • Het uitvoeren van eerste- en tweedelijnsinterventies op alle security screening-gerelateerde veldhardware (werkstations, operatorstations voor zowel HBS als remote screening) binnen het domein van System Engineering.
Internal identifier: BAC/2026/062
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
Additional classification (cpv): 50413000 Repair and maintenance services of checking apparatus, 34960000 Airport equipment, 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment, 35121000 Security equipment, 35124000 Metal detectors, 51221000 Installation services of automatic airport check-in devices, 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations, 38546100 Bomb detectors, 38581000 Baggage-scanning equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: BAC/2026/062 - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BAC/2026/062
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 50610000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 50413000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de verificación, 34960000 Equipo aeroportuario, 50421200 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de rayos X, 35121000 Aparatos e instrumentos de seguridad, 35124000 Detectores de metal, 51221000 Servicios de instalación de dispositivos de facturación automática en aeropuertos, 50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios, 38546100 Detectores de bombas, 38581000 Equipo de escáner para equipajes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: BAC/2026/062 - 1
Identificador interno: 1