2. Procedure
Procedure
Title: Laagspanning Verdeelkasten
Description: Enexis Netbeheer is op zoek naar leverancier(s) voor het leveren van Laagspanning Verdeelkasten, specifiek Kabelverdeelkasten, Flatkasten en Grootverbruikerskasten (GVB kasten). Deze kasten zijn essentieel binnen het distributienet van Enexis en moeten de toenemende elektrificatie, decentralisering van het distributienet en veranderlijke regelgeving kunnen ondersteunen. €21.644.814
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31200000 Electricity distribution and control apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Binnen opstellingen
Description: Het perceel Binnen opstellingen bestaat uit Grootverbruikerskasten en Flatverdeelkasten (binnen opstelling) € 7.630.100
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Geen
Lot: LOT-0002
Title: Buitenopstellingen
Description: Het perceel Buitenopstellingen bestaat uit Kabelverdeelkasten, Flatverdeelkasten (buitenopstelling) en fundaties. € 14.014.714
Internal identifier: 2