See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Náplasti
Description: Predmetom zákazky je dodanie náplastí a súvisiaceho zdravotníckeho spotrebného materiálu určeného na ošetrenie drobných poranení kože, prekrytie a ochranu rán, fixáciu krycích materiálov a zabezpečenie hygienického ošetrenia pacientov v zdravotníckom zariadení.
Internal identifier: 30/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141112 Plasters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Náplasti časť č.1
Description: Náplasť transparentná
Internal identifier: 1
Quantity: 157 600 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Náplasti časť č.2
Description: Incízna fólia
Quantity: 900 pieces
Lot: LOT-0003
Title: Náplasti časť č.3
Description: Transparentné a hypoalergénne krytie
Quantity: 5 200 pieces
Lot: LOT-0004
Title: Náplasti časť č.4
Description: Krytie rany a rolka
Quantity: 4 110 pieces
Lot: LOT-0005
Title: Náplasti časť č.5
Description: Absorbčné krytie a obväz
Quantity: 7 200 pieces
Lot: LOT-0006
Title: Náplasti časť č.6
Description: Pooperačné sterilné jednorazové krytie
Quantity: 256 000 pieces
Lot: LOT-0007
Title: Náplasti časť č.7
Description: Absorbčný obväz z 4-5 a 5 vrstiev
Quantity: 13 980 pieces
Lot: LOT-0008
Title: Náplasti časť č.8
Description: Absorbčné krytie so striebrom so zosilneným účinkom
Quantity: 1 830 pieces
Lot: LOT-0009
Title: Náplasti časť č.9
Description: Ochranný disk s CHG
Quantity: 3 380 pieces
Lot: LOT-0010
Title: Náplasti časť č.10
Description: Hypoalergénna tlaková náplasť
Quantity: 14 660 pieces
Lot: LOT-0011
Title: Náplasti časť č.11
Description: Flexibilná priedušná fólia na rany
Quantity: 136 pieces
Lot: LOT-0012
Title: Náplasti časť č.12
Description: Sterilné náplasťové stehy
Quantity: 35 100 pieces
Lot: LOT-0013
Title: Náplasti časť č.13
Description: Hypoalergénne samolepiace krytie na upevnenie katétra
Quantity: 6 000 pieces