See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: SN STIKALNI BLOKI
Description: Predmet: SN STIKALNI BLOKI Naročilo je razdeljeno na 3 sklope, in sicer: Sklop 1: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM I (zmanjšana vgradna globina) Sklop 2: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM II (standardna vgradna globina) Sklop 3: SN STIKALNI BLOKI OPREMLJENI ZA DALJINSKO VODENJE
Internal identifier: JN-78203
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31682300 Medium-voltage equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM I (zmanjšana vgradna globina)
Description: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM I (zmanjšana vgradna globina)
Internal identifier: 549929
Additional classification (cpv): 31682300 Medium-voltage equipment
Lot: LOT-0002
Title: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM II (standardna vgradna globina)
Description: SN STIKALNI BLOKI Z ROČNIM UPRAVLJANJEM II (standardna vgradna globina)
Internal identifier: 549930
Lot: LOT-0003
Title: SN STIKALNI BLOKI OPREMLJENI ZA DALJINSKO VODENJE
Description: SN STIKALNI BLOKI OPREMLJENI ZA DALJINSKO VODENJE
Internal identifier: 549931