594916-2026 - Competition
Poland – Household-refuse disposal services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Sektora II gminy Krzeszowice
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Sektora II gminy Krzeszowice
Description: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Sektora II gminy Krzeszowice następujących miejscowości: Frywałd, Nawojowa Góra, Rudno, Sanka, Tenczynek, Wola Filipowska, Zalas 2. Rodzaje odpadów objęte przedmiotem zamówienia oraz ich szacunkowe ilości z terenów nieruchomości zamieszkałych w ciągu roku w Mg: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 2150, frakcje PMTS - 920, bioodpady -950, meble i inne odpady wielkogabarytowe - 220, Odzież i tekstylia - 150, Razem 4340 Mg. Zamawiający zastrzega, iż podane wyżej wartości mogą posłużyć do określenia wartości oferty, jednak ilość odpadów może ulegać zmianie w zależności od faktycznej ilości odpadów wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie pojemników i worków do selektywnej zbiórki odpadów (Frakcje PMTS i bioodpady). 3. Szczegółowy zakres usługi oraz wszelkie wymagania dotyczące świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych objętych niniejszym zamówieniem zostały opisane: - w Części II SWZ– Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - w Części III SWZ – Wzór Umowy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services