594979-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Dostawa urządzeń medycznych - aparat USG i aparat RTG ramię C
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń medycznych - aparat USG i aparat RTG ramię C
Description: 1.Przedmiot zamówienia: dostawa, instalacja i wdrożenie urządzeń medycznych - aparatu USG (część nr 1 zamówienia) oraz aparatu RTG ramię C (część nr 2 zamówienia) wraz z przeszkoleniem personelu medycznego i technicznego oraz udzieleniem gwarancji. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają SWZ wraz z załącznikami, w szczególności z OPZ (parametry techniczne) i PPU (odrębne dla każdej z części). 3.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4.Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 5.Liczba części zamówienia (zadań): 2. 6.Miejsce realizacji zamówienia: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. 7.Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu wykonania przedmiotu zamówienia określa PPU i OPZ (odrębne dla każdej części zamówienia). 8.W przypadkach określonych w projekcie umowy termin wykonania umowy może ulec zmianie. 10.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 11.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 12.Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji. 13. Sprzęt i oprogramowanie stanowiący przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i spełniać odpowiednie wymagania określone w OPZ 14. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp, udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia. Niniejsze zamówienie jest pierwszym z planowanych postępowań prowadzonych w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę urządzeń medycznych w 2026 roku.
Internal identifier: 38/PN/2026/AS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://nigrr.ezamawiajacy.pl
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33111000 X-ray devices, 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa aparatu USG
Description: Przedmiotem zamówienia jest: 1.dostawa aparatu USG w terminie 7 tygodni od dnia zawarcia umowy; 2.udzielenie gwarancji na okres 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru; 3. przeszkolenie personelu medycznego i technicznego. Zamawiający wymaga aby wykonawca wskazał, czy dostarczane urządzenie ma charakter produktu ICT.
Internal identifier: część nr 1
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa aparatu RTG ramię C
Description: Przedmiotem zamówienia jest: 1.dostawa aparatu RTG ramię C wraz z instalacją USG w terminie 9 tygodni od dnia zawarcia umowy; 2.udzielenie gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru; 3. przeszkolenie personelu medycznego i technicznego. Zamawiający wymaga aby wykonawca wskazał, czy dostarczane urządzenie ma charakter produktu ICT.
Internal identifier: część nr 2
Additional classification (cpv): 33111000 X-ray devices