2. Procedure
Procedure
Title: Usługi informacyjno-promocyjne projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy - etap I. Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX. 07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX. 07 Kultura
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług informacyjno-promocyjnych dotyczących realizowanego przez Zamawiającego projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – etap I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 3 – PN – 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79342200 Promotional services
Additional classification (cpv): 79341000 Advertising services, 79341400 Advertising campaign services, 79952000 Event services, 79822500 Graphic design services, 72413000 World wide web (www) site design services
5. Lot
Lot: LOT-0001