2. Procedure
Procedure
Title: Projektová dokumentace - LBK 6 Červená Voda
Description: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je zpracování projektové dokumentace na realizaci části plánu společných zařízení dle schváleného návrhu Komplexních pozemkových úprav (KoPÚ) v k.ú. Červená Voda, v k.ú. Šanov a v k.ú. Dolní Orlice pro provádění stavby v rozsahu nezbytném pro realizaci následující stavby. Biokoridor je umístěn na katastrální hranici uvedených katastrálních území. Jeho trasa začíná u navrhované cesty LC21 v k.ú. Dolní Orlice a končí u LBC831 01 v k.ú. Dolní Orlice, na který dále navazují další regionální biokoridory. Celková délka biokoridoru je přibližně 1 900 m s navrhovanou šíří 15 - 30 m. Navrhovaným řešením tohoto opatření je založení formou zalesnění či zatravnění s doplněním zeleně pro kombinovaná společenství s 3letou následnou péčí.
Internal identifier: SP2789/2026-544203
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: dle ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services
Additional classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: info v ZD v čl. 15.3