595268-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Description: Zamówienie dzieli się na 2 części. Poszczególne części obejmują następujące rodzaje ubezpieczeń: 1. Część 01 zamówienia: (a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (CPV – 66515400-7, 66515000-3), 2. Część 02 zamówienia: (a) Obowiazkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (CPV - 66516000 – 0), (b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego (CPV – 66516000-0), (c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzeniem działalności i posiadaniem mienia (CPV – 66516000-0 ).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515400 Weather-related insurance services, 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 01 zamówienia
Description: (a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Additional classification (cpv): 66515400 Weather-related insurance services, 66515000 Damage or loss insurance services
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje wprowadzenia prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Część 02 zamówienia
Description: (a) Obowiazkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (CPV - 66516000 – 0), (b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego (CPV – 66516000-0), (c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzeniem działalności i posiadaniem mienia (CPV – 66516000-0 ).
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services