5953-2024 - Result
Netherlands – Canteen and catering services – Catering bedrijfsrestaurant(perceel 1) en speciale gelegenheden(perceel 2)
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Catering bedrijfsrestaurant(perceel 1) en speciale gelegenheden(perceel 2)
Description: Aanbesteding ten behoeve van het contracteren van één opdrachtnemer per perceel voor het verzorgen van de catering bij HDSR. 1.500.000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
Additional classification (cpv): 55523000 Catering services for other enterprises or other institutions
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Catering van bedrijfsrestaurant
Description: Verzorgen van catering in het bedrijfsrestaurant
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 55510000 Canteen services
Options:
Description of the options: 4 maal één jaar verlenging
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Catering van speciale gelegenheden
Description: Catering van speciale gelegenheden
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 55000000 Hotel, restaurant and retail trade services
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 55523000 Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 55510000 Kantinediensten
Opties:
Beschrijving van de opties: 4 maal één jaar verlenging
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 55000000 Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel