2. Procedure
Procedure
Title: (ver-)nieuwbouw KC De Alm
Description: Doelstelling van de aanbesteding is het vinden van een aannemer voor de realisatie van Kindcentrum De Alm. De bouwsom bedraagt ongeveer € 6.800.000 exclusief btw. De te realiseren nieuwbouw telt ongeveer 1.847 vierkante meter BVO. Er wordt 697 vierkante meter BVO vernieuwbouwd.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: (ver-)nieuwbouw KC De Alm
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1