595585-2026 - Competition
Poland – Advertising and marketing services – Kompleksowa obsługa kreatywna w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych oraz innych działań marketingowych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa obsługa kreatywna w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych oraz innych działań marketingowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na kompleksową obsługę kreatywną w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych oraz innych działań marketingowych
Internal identifier: PZP/TS/05743/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kompleksowa obsługa kreatywna w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych oraz innych działań marketingowych.