595743-2026 - Competition
Poland – Research and development services and related consultancy services – Usługi eksperckie w zakresie zadań realizowanych przez Ministerstwo Zdrowia w ramach Krajowego Planu Przeciwdziałania Przestępstwom Przeciwko Wolności Seksualnej i Obyczajności na Szkodę Małoletnich na lata 2023-2026; znak postępowania: ZZP.ZP.411.124.2026
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi eksperckie w zakresie zadań realizowanych przez Ministerstwo Zdrowia w ramach Krajowego Planu Przeciwdziałania Przestępstwom Przeciwko Wolności Seksualnej i Obyczajności na Szkodę Małoletnich na lata 2023-2026; znak postępowania: ZZP.ZP.411.124.2026
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi eksperckie w zakresie zadań realizowanych przez Ministerstwo Zdrowia w ramach Krajowego Planu Przeciwdziałania Przestępstwom Przeciwko Wolności Seksualnej i Obyczajności na Szkodę Małoletnich na lata 2023-2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Internal identifier: ZZP.ZP.411.124.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73000000 Research and development services and related consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usługi eksperckie w zakresie zadań realizowanych przez Ministerstwo Zdrowia w ramach Krajowego Planu Przeciwdziałania Przestępstwom Przeciwko Wolności Seksualnej i Obyczajności na Szkodę Małoletnich na lata 2023 - 2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich w zakresie zadań realizowanych przez Ministerstwo Zdrowia w ramach Krajowego Planu Przeciwdziałania Przestępstwom Przeciwko Wolności Seksualnej i Obyczajności na Szkodę Małoletnich na lata 2023 – 2026. Zamówienie obejmuje: - Opracowanie materiałów informacyjnych na temat zaburzeń preferencji seksualnych - Opracowanie koncepcji funkcjonowania dedykowanej telefonicznej linii informacyjno-pomocowej dotyczącej obszaru przeciwdziałania przestępczości przeciwko wolności seksualnej i obyczajności na szkodę osób małoletnich - Analizy prawne i eksperckie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik do SWZ.