596163-2026 - Competition
Poland – Radiotherapy devices and supplies – Mobilny system pomiarowy do wyznaczania izocentrum mechanicznego i promieniowania akceleratorów medycznych w tym systemu do protonoterapii
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Mobilny system pomiarowy do wyznaczania izocentrum mechanicznego i promieniowania akceleratorów medycznych w tym systemu do protonoterapii
Description: Mobilny system pomiarowy do wyznaczania izocentrum mechanicznego i promieniowania akceleratorów medycznych w tym systemu do protonoterapii
Internal identifier: 81/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33151000 Radiotherapy devices and supplies
Additional classification (cpv): 38341100 Electron-beam recorders
5. Lot
Lot: LOT-0001