596367-2023 - Competition
Netherlands – Touch screen monitors – DAS Touchscreens
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Touchscreens
Description: Welkom op het DAS voor touchscreens voor Stichting Fierder Onderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze touchscreens ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van touchscreens die nodig is voor een organisatie als Stichting Fierder Onderwijs met ca. 6300 leerlingen en ca. 900 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30231320 Touch screen monitors
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Welkom op het DAS voor touchscreens voor Stichting Fierder Onderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze touchscreens ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Internal identifier: 1