596722-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – Dostawa sprzętu informatycznego w podziale na trzy części (...)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu informatycznego w podziale na trzy części (...)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu informatycznego w podziale na trzy części: część 1 - zakup i dostawa przełączników sieciowych, część 2 - dostawa i wdrożenie urządzenia niezbędnego do przeprowadzenia rozbudowy posiadanego i wykorzystywanego przez Zamawiającego rozwiązania do przechowywania zapasowych kopii danych (backupu), część 3 - zakup i dostarczenie klastra macierzy dyskowych.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 32420000 Network equipment, 30233000 Media storage and reader devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1 - zakup i dostawa przełączników sieciowych
Description: Zadanie polega na dostawie i wymianie urządzeń aktywnych, które obecnie realizują funkcje szkieletu sieci LAN Zamawiającego oraz rozbudowie funkcjonalności szkieletu.
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa i wdrożenie urządzenia niezbędnego do przeprowadzenia rozbudowy posiadanego i wykorzystywanego przez Zamawiającego rozwiązania do przechowywania zapasowych kopii danych (backupu),
Description: Zadanie polega na dostawie i wdrożeniu urządzenia niezbędnego do przeprowadzenia rozbudowy posiadanego i wykorzystywanego przez zamawiającego systemu przechowywania kopii zapasowych, oraz przeprowadzenie szkolenia dla pracowników zarządzających wyżej wymienionym systemem.
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Lot: LOT-0003
Title: Zakup i dostarczenie klastra macierzy dyskowych.
Description: Zadanie polega na dostawie klastra macierzy dyskowych (1 para macierzy dyskowych), celem rozbudowy przestrzeni dyskowej dla rosnącej ilości gromadzonych danych oraz zwiększających się potrzeb systemów teleinformatycznych. Rozwiązanie oprócz zwiększenia wymienionych możliwości, musi również zapewnić podstawowe mechanizmy zabezpieczenia przed utratą danych w wyniku awarii