2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka odbavovacího systému pro MHD Kroměříž
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace, konfigurace, uvedení do provozu a zajištění podpory kompletního odbavovacího systému pro vozidla městské hromadné dopravy v Kroměříži.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48813000 Passenger information system
Additional classification (cpv): 30123100 Ticket-validation machines, 48810000 Information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1