597101-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Dostawa zestawu laparoskopowego i lampy operacyjnej dwukopułowej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa zestawu laparoskopowego i lampy operacyjnej dwukopułowej
Description: Część nr 1 – zestaw laparoskopowy - 1 szt. Część nr 2 – lampa operacyjna dwukopułowa - 1 szt.
Internal identifier: TP.382.092.2026 MB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 – zestaw laparoskopowy
Description: Zestaw laparoskopowy 4K & 4K NIR & 3D & 3D NIR z dodatkowym modułem diagnostycznym i hakiem Nathansona - 1 sztuka
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 – lampa operacyjna dwukopułowa
Description: Lampa operacyjna dwukopułowa - 1 sztuka
Internal identifier: Część nr 2