597120-2026 - Competition
Poland – Motor vehicles – DOSTAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH WIELOZADANIOWYCH WRAZ ZE SPECJALISTYCZNYM WYPOSAŻENIEM
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH WIELOZADANIOWYCH WRAZ ZE SPECJALISTYCZNYM WYPOSAŻENIEM
Description: 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części i obejmuje dostawę następujących pojazdów: a) Część 1: dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z jednym rzędem siedzeń (3-osobowy); b) Część 2: dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z dwoma rzędami siedzeń (7-osobowy).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods, 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z jednym rzędem siedzeń (3-osobowy);
Description: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z jednym rzędem siedzeń (3-osobowy); Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z dwoma rzędami siedzeń (7-osobowy).
Description: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z dwoma rzędami siedzeń (7-osobowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ.