597363-2026 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Invullen rollen t.b.v. Interreg RENEW project
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Invullen rollen t.b.v. Interreg RENEW project
Description: De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. De inzet van de Werkpakketleider WP5 is gemiddeld 9 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 1.300 uur tot een maximumbedrag van €162.500,- . Voor de Projectontwikkelaar Pilots is de gemiddelde inzet 4 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 560 uur tot een maximumbedrag van €70.000,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inschrijfleidraad.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Werkpakketleider WP5
Description: De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. De inzet van de Werkpakketleider WP5 is gemiddeld 9 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 1.300 uur tot een maximumbedrag van €162.500,- Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inhoud van de inschrijfleidraad.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Projectontwikkelaar pilots
Description: De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. Voor de Projectontwikkelaar Pilots is de gemiddelde inzet 4 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 560 uur tot een maximumbedrag van €70.000,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inhoud van de inschrijfleidraad.
Internal identifier: 2