597385-2026 - Competition
Sweden – Infrastructure works consultancy services – Byggledare cirkulär masshantering och logistik delprojekt 4 Vapelnäs dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleByggledare cirkulär masshantering och logistik delprojekt 4 Vapelnäs dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
DescriptionByggledare cirkulär masshante-ring och logistik för delprojekt 4 Vapelnäs dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
Internal identifierKOM-421201
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71311300 Infrastructure works consultancy services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierByggledare cirkulär masshantering och logistik delprojekt 4 Vapelnäs dubbelspår Dingersjö–Kubikenborg
597385-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareKOM-421201
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001