597493-2026 - Competition
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawa rękawic diagnostycznych i chirurgicznych - nr 77/PN/2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa rękawic diagnostycznych i chirurgicznych - nr 77/PN/2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem rękawic diagnostycznych i chirurgicznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem rękawic chirurgicznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Options:
Description of the options: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy, wyłącznie w odniesieniu do tych pozycji asortymentu, dla których możliwość zastosowania prawa opcji została przewidziana w formularzu asortymentowo-ilościowym, na zasadach opisanych w § 1 wzoru Umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem rękawic chirurgicznych i diagnostycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem rękawic diagnostycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7