2. Procedure
Procedure
Title: Levering diverse typen inzamelvoertuigen
Description: De opdracht bestaat uit het leveren van diverse typen vrachtwagens voor het inzamelen van afval. De Gemeente heeft gekozen voor een Europese openbare aanbesteding met een verdeling in 3 percelen. De aankomende 4 jaar wordt de volgende afname verwacht. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. 4 x haakarm-kraanvoertuig 3 x Achterladers 6 x zijladers
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34140000 Heavy-duty motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Haakarm-kraanvoertuig
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34142000 Crane and dumper trucks
Options:
Description of the options: Binnen de overeenkomst is ruimte voor toekomstige uitbreidingen en vervangingen van de diverse voertuigen.
Lot: LOT-0002
Title: Achterladers
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
Lot: LOT-0003
Title: Zijladers
Internal identifier: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34140000 Vehículos pesados
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Haakarm-kraanvoertuig
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 34142000 Camiones grúa y camiones volquete
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Achterladers
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 34144511 Vehículos de recogida de basuras
Lote: LOT-0003
Título: Zijladers
Identificador interno: 3