597857-2026 - Competition
Netherlands – Structural steelworks – 31213788: Vernieuwen Van Brienenoordbrug – contract 2 Bouw nieuwe westboog
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: 31213788: Vernieuwen Van Brienenoordbrug – contract 2 Bouw nieuwe westboog
Description: Dit project is specifiek gericht op het contract voor de bouw van de nieuwe westboog (contract 2). De belangrijkste contractkenmerken zijn; - Het betreft een E&C contract; RWS verstrekt een DO+ welke de opdrachtnemer tot UO dient uit te werken; - Voor de assemblage zal een werf ter beschikking worden gesteld zijnde de locatie Duivelseiland; - Dit contract heeft raakvlakken met de andere contracten voor de Van Brienenoordbrug en met het contract voor het realiseren van de Circulaire Werf Duivelseiland (CWD), waarbij RWS de integratorrol vervult; - Niet in de scope van dit contract; het transport van de nieuw boog naar locatie Van Brienenoordbrug; - Door het opknippen van het initiële project in 4 contracten betreft dit een monodisciplinair contract met een beperkt risicoprofiel. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.
Internal identifier: 31213788
Type of procedure: Competitive dialogue
Main features of the procedure: Zie Leidraad
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45223210 Structural steelworks
Additional classification (cpv): 45223000 Structures construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Dit project is specifiek gericht op het contract voor de bouw van de nieuwe westboog (contract 2). De belangrijkste contractkenmerken zijn; - Het betreft een E&C contract; RWS verstrekt een DO+ welke onze opdrachtnemer tot UO dient uit te werken; - Voor de assemblage zal een werf ter beschikking worden gesteld zijnde de locatie Duivelseiland; - Dit contract heeft raakvlakken met de andere contracten voor de Van Brienenoordbrug en met het contract voor het realiseren van de Circulaire Werf Duivelseiland (CWD), waarbij RWS de integratorrol vervult; - Niet in de scope van dit contract; het transport van de nieuw boog naar locatie Van Brienenoordbrug; - Door het opknippen van het initiële project in 4 contracten betreft dit een monodisciplinair contract met een beperkt risicoprofiel. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De aard en omvang van deze optie is het, binnen mijlpaal 1, metalliseren van de onderzijde van het stalen rijdek inclusief de trogconstructie.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 31213788
Tipo de procedimiento: Diálogo competitivo
Principales características del procedimiento: Zie Leidraad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45223210 Obras de estructura de acero
Clasificación adicional (cpv): 45223000 Trabajos de construcción de estructuras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: