2. Procedure
Procedure
Title: Nakup zobozdravstvenih aparatov stolov in sterilizatorjev z vzdrževanjem v garancijskem roku
Description: Nakup zobozdravstvenih aparatov stolov in sterilizatorjev z vzdrževanjem v garancijskem roku
Internal identifier: JN-78755
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Aparat zobozdravstveni stol večji
Description: Aparat zobozdravstveni stol večji
Internal identifier: 550222
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0002
Title: Aparat zobozdravstveni stol manjši
Description: Aparat zobozdravstveni stol manjši
Internal identifier: 550223
Lot: LOT-0003
Title: Parni sterilizator razreda B
Description: Parni sterilizator razreda B
Internal identifier: 550224