2. Procedure
Procedure
Title: 351 - Sukcesywna dostawa oleju napędowego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia” – będącym jednocześnie formularzem cenowym, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 09135000 Fuel oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiąjacy nie przewiduje opcji