2. Procedure
Procedure
Title: WGA ERD verzekering Stichting Simant
Description: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2027 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Robidus zal de analyse uitvoeren teneinde voorgaande te bepalen Opdrachtgever had op peildatum 01-08-2026 490 werknemers in dienst. De verwachte WIA-loonsom in 2027 bedraagt € 25.729.161. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Internal identifier: 102945
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 102945
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1