See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Obvezilni material
Description: Obvezilni material
Internal identifier: JN19/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: POVOJI IN FIKSIRNE MREŽICE
Description: POVOJI IN FIKSIRNE MREŽICE
Internal identifier: 550182
Lot: LOT-0002
Title: VATA
Description: VATA
Internal identifier: 550183
Lot: LOT-0003
Title: TAMPONI IZ GAZE
Description: TAMPONI IZ GAZE
Internal identifier: 550184
Lot: LOT-0004
Title: TAMPONI IZ NETKANEGA MATERIALA
Description: TAMPONI IZ NETKANEGA MATERIALA
Internal identifier: 550185
Lot: LOT-0005
Title: KOMPRESE IZ GAZE
Description: KOMPRESE IZ GAZE
Internal identifier: 550186
Lot: LOT-0006
Title: KOMPRESE/ZLOŽENCI IZ NETKANEGA MATERIALA (NM)
Description: KOMPRESE/ZLOŽENCI IZ NETKANEGA MATERIALA (NM)
Internal identifier: 550187
Lot: LOT-0007
Title: NOSNE TAMPONADE
Description: NOSNE TAMPONADE
Internal identifier: 550188
Lot: LOT-0008
Title: VATIRANCI IZ GAZE
Description: VATIRANCI IZ GAZE
Internal identifier: 550189
Lot: LOT-0009
Title: MAVEC IN DODATKI ZA POD MAVEC
Description: MAVEC IN DODATKI ZA POD MAVEC
Internal identifier: 550190
Lot: LOT-0010
Title: OBLIŽI ZA PREKRIVANJE RAN
Description: OBLIŽI ZA PREKRIVANJE RAN
Internal identifier: 550191
Lot: LOT-0011
Title: OBLIŽI ZA PRITRDITEV INTRAVENOZNE KANILE, CENTRALNEGA VENSKEGA KATETRA IN RAZLIČNIH CEVK
Description: OBLIŽI ZA PRITRDITEV INTRAVENOZNE KANILE, CENTRALNEGA VENSKEGA KATETRA IN RAZLIČNIH CEVK
Internal identifier: 550192
Lot: LOT-0012
Title: LEPLJIVI TRAKOVI ZA PRITRDITEV SANITETNEGA MATERIALA
Description: LEPLJIVI TRAKOVI ZA PRITRDITEV SANITETNEGA MATERIALA
Internal identifier: 550193
Lot: LOT-0013
Title: OBLOGE ZA RANE - ALGINATNE OBLOGE
Description: OBLOGE ZA RANE - ALGINATNE OBLOGE
Internal identifier: 550194
Lot: LOT-0014
Title: OBLOGE ZA RANE - GELIRAJOČE OBLOGE
Description: OBLOGE ZA RANE - GELIRAJOČE OBLOGE
Internal identifier: 550195
Lot: LOT-0015
Title: OBLOGE ZA RANE - MREŽICE
Description: OBLOGE ZA RANE - MREŽICE
Internal identifier: 550196
Lot: LOT-0016
Title: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z AKTIVNIM OGLJEM
Description: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z AKTIVNIM OGLJEM
Internal identifier: 550197
Lot: LOT-0017
Title: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z DODATKI
Description: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z DODATKI
Internal identifier: 550198
Lot: LOT-0018
Title: OBLOGE ZA RANE - VISOKOVPOJNE OBLOGE
Description: OBLOGE ZA RANE - VISOKOVPOJNE OBLOGE
Internal identifier: 550199
Lot: LOT-0019
Title: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE S SAP JEDROM
Description: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE S SAP JEDROM
Internal identifier: 550200
Lot: LOT-0020
Title: OBLOGE ZA RANE - POLIMERNE OBLOGE
Description: OBLOGE ZA RANE - POLIMERNE OBLOGE
Internal identifier: 550201
Lot: LOT-0021
Title: OBLOGE ZA RANE - HIDROFILNE OBLOGE
Description: OBLOGE ZA RANE - HIDROFILNE OBLOGE
Internal identifier: 550202
Lot: LOT-0022
Title: OBLOGE ZA RANE - POLIURETANSKE PENE
Description: OBLOGE ZA RANE - POLIURETANSKE PENE
Internal identifier: 550203
Lot: LOT-0023
Title: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z MEDOM
Description: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z MEDOM
Internal identifier: 550204
Lot: LOT-0024
Title: PRIPOMOČKI IN KRPICE ZA MEHANSKO ČIŠČENJE RANE
Description: PRIPOMOČKI IN KRPICE ZA MEHANSKO ČIŠČENJE RANE
Internal identifier: 550205
Lot: LOT-0025
Title: KOMPRESE ZA OPEKLINE
Description: KOMPRESE ZA OPEKLINE
Internal identifier: 550206
Lot: LOT-0026
Title: OBLOGE ZA TRAHEOSTOMO
Description: OBLOGE ZA TRAHEOSTOMO
Internal identifier: 550207
Lot: LOT-0027
Title: SKUPINA HIDROGELI
Description: SKUPINA HIDROGELI
Internal identifier: 550208
Lot: LOT-0028
Title: ANTIMIKROBNO OLJE
Description: ANTIMIKROBNO OLJE
Internal identifier: 550209
Lot: LOT-0029
Title: SETI
Description: SETI
Internal identifier: 550210
Lot: LOT-0030
Title: KREME, MAZILA, PASTE IN SPREJI
Description: KREME, MAZILA, PASTE IN SPREJI
Internal identifier: 550211
Lot: LOT-0031
Title: ZAPIRANJE RAN
Description: ZAPIRANJE RAN
Internal identifier: 550212
Lot: LOT-0032
Title: ROLE ZA PREGLEDNO MIZO
Description: ROLE ZA PREGLEDNO MIZO
Internal identifier: 550213
Lot: LOT-0033
Title: IZDELKI ZA ZAŠČITO IN NEGO
Description: IZDELKI ZA ZAŠČITO IN NEGO
Internal identifier: 550214
Lot: LOT-0034
Title: OPORNICE IN ORTOZE
Description: OPORNICE IN ORTOZE
Internal identifier: 550215
Lot: LOT-0035
Title: OSTALI MATERIAL
Description: OSTALI MATERIAL
Internal identifier: 550216
Lot: LOT-0036
Title: NESTERILNE ROKAVICE
Description: NESTERILNE ROKAVICE
Internal identifier: 550221
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments