598991-2026 - Competition
Latvia – Works for complete or part construction and civil engineering work – Dabā balstītu risinājumu izveide karstumsalu mazināšanai un lietus ūdens savākšanai Cēsu ielā 4, Valmierā, Valmieras novadā
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
TitleDabā balstītu risinājumu izveide karstumsalu mazināšanai un lietus ūdens savākšanai Cēsu ielā 4, Valmierā, Valmieras novadā
DescriptionDabā balstītu risinājumu izveide karstumsalu mazināšanai un lietus ūdens savākšanai Cēsu ielā 4, Valmierā, Valmieras novadā
Internal identifierVNP 2026/100AK
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
LotLOT-0000