2. Procedure
Procedure
Title: Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου
Description: Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου
Internal identifier: 37/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
Additional classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment, 34144200 Vehicles for the emergency services
5. Lot
Lot: LOT-0001