599035-2026 - Competition
Poland – Various medicinal products – Dostawa leku Asfotasum alfa i Onasemnogene abeparvovec w ramach programów lekowych.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa leku Asfotasum alfa i Onasemnogene abeparvovec w ramach programów lekowych.
Description: I.Przedmiotem zamówienia jest dostawa leku Asfotasum alfa i Onasemnogene abeparvovec w ramach programów lekowych. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, w podziale na 2 części. Zamawiający nie ogranicza Wykonawcom liczby części zamówienia, na które mogą złożyć ofertę. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, w ilu może uzyskać zamówienie jeden Wykonawca. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: tabela asortymentowocenowa zał. nr 2 do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 4 do SWZ. II. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 /679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) („RODO”) chcielibyśmy poinformować o zasadach przetwarzania danych osobowych w przypadku, gdy Zamawiający przetwarza Pana/i dane osobowe w związku z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 2. Administratorem Pana/i danych osobowych jest Zamawiający. 3. Z Zamawiającym w zakresie spraw związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się: 1) kierując pismo na adres jego siedziby lub elektronicznie za pośrednictwem korespondencji mailowej na adres: dyr@imid.med.pl albo 2) za pośrednictwem platformy ePUAP na adres: /IMiDWarszawa /SkrytkaESP. 4. Zamawiający wyznaczył Inspektora Ochrony Danych („IOD”), z którym może się Pan/i kontaktować w sprawach przetwarzania Pana/i danych osobowych. Kontakt z IOD jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@imid.med.pl ,telefonicznie pod nr (22) 32 77 495 lub pisemnie na adres siedziby Zamawiającego. 5. Zamawiający przetwarza Pana/i dane osobowe w następujących celach: 1) przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 9 ust. 2 lit. g RODO w zw. z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych; 2) weryfikacja informacji o niekaralności w ramach podmiotowych środków dowodowych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c w zw. z art. 10 RODO w zw. z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych; 3) archiwizacja danych osobowych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 9 ust. 2 lit. j RODO w zw. z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach; 4) ustalenie,dochodzenie lub obrona roszczeń w związku z prowadzoną działalnością – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e RODO lub art. 9 ust. 2 lit. f RODO, tj. przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadań realizowanych w interesie publicznym – właściwego gospodarowania mieniem Zamawiającego, tj. przeprowadzeniem ważnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, gwarantującego prawidłowe wydatkowanie środków publicznych. Szczegółowa klauzula informacyjna RODO zostały zawarte w SWZ.
Internal identifier: A/ZP/SZP.261-53/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą pod rygorem nieważności w formie elektronicznej następujących przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania: 1) Oświadczenie Wykonawcy potwierdzające, że oferowane produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz są dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 3. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości. III. Ofertę sporządza się w języku polskim na Formularzu Ofertowym - wypełniony formularz oferty za pośrednictwem formularza dostępnego na platformie Marketplanet OnePlace oraz tabeli asortymentowo-cenowej zgodnie z zał. nr 2 do SWZ, stanowiących integralną część oferty. Wraz z ofertą (tj. formularzem oferty i tabelą asortymentowo-cenową) Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ, zał. nr 3 do SWZ; 2)oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia, o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 - zał. nr 3a do SWZ; 3) oświadczenie Wykonawcy, którego wzór stanowi zał. nr 1 do SWZ; 4)przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z Rozdziałem X; 5) pełnomocnictwo, o którym mowa w Rozdziale XII ust. 1 (jeśli dotyczy). 4. Oferta oraz pozostałe oświadczenia i dokumenty, dla których Zamawiający określił wzory w formie formularzy zamieszczonych w załącznikach do SWZ, powinny być sporządzone zgodnie z tymi wzorami. 5. W przypadku gdy oferta nie została podpisana przez osobę uprawnioną do reprezentacji Wykonawcy określoną w odpowiednim rejestrze lub innym dokumencie właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy, do oferty należy dołączyć dokument pełnomocnictwa, złożony w postaci elektronicznej, opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub elektronicznej kopii, poświadczonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez notariusza.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Asfotasum alfa
Description: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: tabela asortymentowocenowa zał. nr 2 do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 4 do SWZ.
Internal identifier: Część 1 Asfotasum alfa
Options:
Description of the options: 1.Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z opcji. 2.Zamawiający ma prawo skorzystać z opcji w przypadku wyczerpania wartości brutto zamówienia podstawowego, określonej w § 3 ust. 2 pkt 1 Umowy. 3.Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie uzależnione od realnych potrzeb Zamawiającego wynikających z prowadzonej działalności leczniczej.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2. Onasemnogene abeparvovec
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa leku Onasemnogene abeparvovec w ramach programów lekowych.
Internal identifier: Część 2. Onasemnogene abeparvovec
Description of the options: OPCJA 1. Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z opcji. 2. Zamawiający ma prawo skorzystać z opcji w przypadku wyczerpania wartości brutto zamówienia podstawowego, określonej w § 3 ust. 2 pkt 1 Umowy. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie uzależnione od realnych potrzeb Zamawiającego wynikających z prowadzonej działalności leczniczej.