2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
Description: Προμήθεια δεκαπέντε (15) ασθενοφόρων οχημάτων προνοσοκομειακής φροντίδας τύπου «Β» και τεσσάρων (4) κινητών μονάδων επείγουσας προνοσοκομειακής φροντίδας τύπου «C».
Internal identifier: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 04/ΕΣ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια ασθενοφόρων για τo EKAB Αλεξανδρούπολης και EKAB Καβάλας Τύπου "B"
Description: Ασθενοφόρα τύπου "B", 15 τεμάχια
Internal identifier: Ασθενοφόρα τύπου "B"
Quantity: 15 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Προμήθεια ασθενοφόρων για τo EKAB Αλεξανδρούπολης και EKAB Καβάλας Τύπου "C"
Description: Ασθενοφόρα τύπου "C", 4 τεμάχια
Internal identifier: Ασθενοφόρα τύπου "C"
Quantity: 4 pieces