2. Procedure
Procedure
Title: Bebording, vlaggen & banners
Description: Kentalis heeft in mei 2026 een volledig nieuwe huisstijl gelanceerd. Deze huisstijl zal in het derde kwartaal van 2026 organisatiebreed worden uitgerold. Dit betekent dat alle bebording, bewegwijzering, vlaggen en banners op alle locaties van Kentalis moeten worden aangepast aan de nieuwe stijl. De verwachtte opdrachtwaarde betreft € 600.000,-.
Internal identifier: Kentalis-VL-VB-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928470 Signage
Additional classification (cpv): 35821000 Flags
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Aanvullende vlaggen, banners en stickers die niet in de vervanging zitten. En tevens de mogelijkheid om volledige borden te vervangen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bebording, vlaggen & banners
Identificador interno: Kentalis-VL-VB-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928470 Señalización
Clasificación adicional (cpv): 35821000 Banderas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: